• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. U16 Erkeklerde 4.Hafta, Kadınlarda 3. Hafta
  2. Erkeklerde 3 Maç Oynandı.
  3. YDÜ Rahat Kazandı: 4-19
  4. U16 Kadınlar Start Aldı
  5. U16 Erkekler’de ilk hafta tamamlandı

ALAYKÖY vs LEVENT

28
loss
42
win
SL-E Nisan 5, 2022 - 18:30
ASS

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Nisan 5, 2022 18:30 SL-E 2021 - 2022

Venue

ASS
Dr. Fazıl Küçük Bulvarı, Lefkoşa 99010

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
DOĞU KENT131528
LEVENT222042

DOĞU KENT

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Halil Karakayış-000000000000000
6Remzi Atalay-11436605000102000
8Bahren Bera Kaya-000000000000000
9Hasan Amcaoğlu-100001001001000
10Devdaz Ulaş-000000000001000
11Yenel Mavili-3133100200100100
16Görkem Nurdal-10660810101002110
26Erdoğan Işık-7571502000001100
30Atilla Özfaris-12867552000001100
33Ebüzer Ulaş-6467140001001000
34İsmail Eker-000000000000000
1Kaan Devran-000000000000000
76Haldun Göksu-000000000000000

LEVENT

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
5Eren KöseSol Kanat000000000000000
7Ibrahim KaradenizPivot6467400060003000
8Ahmet ArslanOrta Oyun Kurucu11100100011004000
9Eser AktaşPivot11100100000001000
10Fethi C.SertSol Oyun Kurucu44100400001105010
11Yusuf C.SertSol Oyun Kurucu3133030001000000
31Cuma KaradenizPivot3267201000000010
34Ahmet DurgunSağ Oyun Kurucu5240311002002000
66Doğuş KonaçOrta Oyun Kurucu2921722600312107000
77Birol AyOrta Oyun Kurucu7686700001000100
30Abdurrahman KırarKaleci000000000000000
ŞUT
50
59
Gol
28
42
%
0
0
6M
26
48
K
10
4
9M
10
2
7M
3
3
HH
0
8
PH
3
8
HY
2
2
HF
0
0
AS
9
22
2’
4
1
SK
1
2
KK
0
0