• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. Federasyon Kupası Sahiplerini Buldu.
  2. Federasyon Kupasında Finalin Adı Değişmedi..UKÜ-GG.
  3. Kadınlarda UKÜ – DAÜ Federasyon Kupası Finali
  4. Kraliçe UKÜ, Kral DAÜ
  5. Benimle Evlenirmisin? Dedi Kağan Erdim.

ALAYKÖY vs UKÜ

24
loss
49
win
CIU

UKÜ

SL-E Mart 15, 2022 - 18:30
ASS

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Mart 15, 2022 18:30 SL-E 2021 - 2022

Venue

ASS
Dr. Fazıl Küçük Bulvarı, Lefkoşa 99010

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
ALAYKÖY91524
UKÜ252449

ALAYKÖY

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Halil Karakayış-55100140001000000
6Remzi Atalay-200110001001010
7Koray Dalbazer-7457205005001000
8Bahren Bera Kaya-11100100000000000
9Hasan Amcaoğlu-7229007002000110
10Devdaz Ulaş-4125300101000000
11Yenel Mavili-000000000000000
12Mücahid Ali-4125040001000010
22Arda Yıldız-000000000000000
26Erdoğan Işık-10660703000001000
30Atilla Özfaris-000000000000000
34Ebüzer Ulaş-6467411002101000
67Emre Üçtaş-000000000000000
76Haldun Göksu-000000000000000
99Murat ÇaltınoğluKaleci000000000000000

UKÜ

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Berkem DarbazSol Kanat4375310000004000
9Fatih ArgunSağ Kanat16956760301001000
10Ali Arda PampuroğluOrta Oyun Kurucu5360500000003000
11Muhammad OdehSağ Oyun Kurucu14107112011100011000
14Emre UyanikturkSol Kanat5480230000003000
38Umut Deniz ÇetinOrta Oyun Kurucu5360500002108000
47Özgür KayaSağ Kanat7571520000002000
71Kanı AldağPivot22100200001002000
98Seragelgin KassemSol Oyun Kurucu131077704200014100
1Mert GoksuKaleci000000000000000
22Bahir ArnalKaleci000000000000000
ŞUT
46
71
Gol
24
49
%
0
0
6M
19
48
K
10
12
9M
16
5
7M
1
6
HH
0
1
PH
13
4
HY
1
1
HF
0
1
AS
4
38
2’
1
1
SK
3
0
KK
0
0