• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. Hentbol kadınlarda play-off zamanı
  2. 07-11 Haziran 2021 Hakem Görevlendirmeleri
  3. Gol ve Asist Kraliçeleri
  4. 31-03 Haziran 2021 Hakem Görevlendirmeleri
  5. AYHAN: HEDEFİMİZ HERKESİ KUCAKLAMAK

DİGEM vs OZANKÖY

51
win
24
loss
SL-K Haziran 10, 2021 - 18:00
ASS

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Haziran 10, 2021 18:00 SL-K 2020-21

Venue

ASS
Dr. Fazıl Küçük Bulvarı, Lefkoşa 99010

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
DİGEM272451
OZANKÖY121224

DİGEM

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
1Aysu ManecioğluSol Oyun Kurucu3417503111202205000
2Havva Nur BolatSol Kanat11655560000002000
5Çağla ÖzenenPivot6467600000100000
6Emine DoğangünSağ Kanat000000000000000
8Kardelen SucuoğluPivot4375300000100000
9Hatice EğerSol Oyun Kurucu4375210101000000
10Deniz YıldızPivot5240500000001000
11Cansin IskenderOrta Oyun Kurucu54805000011010000
13Kubra YıldızPivot3267300000000000
14Kıymet YaygıçSağ Kanat2150200000000100
20Siğnem GeldiOrta Oyun Kurucu2150101000002100
24Melisa ÇamlıSağ Oyun Kurucu8675800000002000
94Nuray EğerSağ Kanat3267210000000010
99Eşenur KubatSağ Oyun Kurucu200200000100000
32Merve HalilogluKaleci000000000000000
98Ebrar SakallıKaleci000000000000000

OZANKÖY

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Buse PolatSol Oyun Kurucu100100000000000
3Nehir ErekmekçiSol Oyun Kurucu200110000100000
4Mutia ÇınarSol Oyun Kurucu188445012011202000
5Azra KaragölOrta Oyun Kurucu129751010011100110
7Melisa ZengelPivot4125400000000110
8Neriman Eylül YolcuSağ Oyun Kurucu5120104000001100
9Yetergül KaracaSağ Kanat5120032000000200
10Ayşegül ErtürkOrta Oyun Kurucu4125400001000000
11Nazar SalınOrta Oyun Kurucu7229106000001000
13Arzuv JoreyevaPivot000000000000000
14Hayal HürdenizSağ Oyun Kurucu000000000000000
15Nisa Köktaş-000000000000000
1Süeda AkbaşKaleci000000000000000
12Tuğba KızıkKaleci11100000000000000
ŞUT
89
59
Gol
51
24
%
0
0
6M
75
27
K
9
5
9M
2
24
7M
3
0
HH
0
2
PH
4
3
HY
6
4
HF
0
0
AS
22
4
2’
2
5
SK
1
2
KK
0
0

Officials

HAKEMMASA HAKEMİİSTATİSTİKGÖZLEMCİ
ÇAĞAKAN KILIÇ
MUSTAFA HATUN
SELİN GÜL
UTKU ALTINKALEM
AYŞE ŞAHİN
MEHMET EKİN
MURAT ÖZYAY