• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. U14’de Final Zamanı
  2. Federasyon Kupası Sahiplerini Buldu.
  3. Federasyon Kupasında Finalin Adı Değişmedi..UKÜ-GG.
  4. Kadınlarda UKÜ – DAÜ Federasyon Kupası Finali
  5. Kraliçe UKÜ, Kral DAÜ

DİGEM vs OZANKÖY

37
win
15
loss
SL-K Nisan 8, 2022 - 18:30
ASS

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Nisan 8, 2022 18:30 SL-K 2021 - 2022

Venue

ASS
Dr. Fazıl Küçük Bulvarı, Lefkoşa 99010

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
DİGEM191837
OZANKÖY10515

DİGEM

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Ayşe DedeoğluPivot3267201001000000
4Berfin YazıcıSağ Kanat3267300000000100
5Berfin DağdevirenSol Kanat100100000000000
6Songül AnmakSağ Kanat000000000001000
7Lütfiye DemirSol Oyun Kurucu10880502301204000
8Hicran DemirSağ Kanat5480320000001000
9Hatice EğerSol Oyun Kurucu9778401400104000
10Siğnem GeldiOrta Oyun Kurucu5240400110005000
13Hatice İlknur AtmacaSol Kanat5360311010001010
17Şerife HacıyarimSağ Oyun Kurucu10770613001100010
99Eşenur KubatSağ Oyun Kurucu3267300000000000
1Ebrar SakallıKaleci000000000000000
12Sıla AkarKaleci000000000000000
56Beyza DemirciogluKaleci000000000000000

OZANKÖY

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Betül Azra KocakerSol Kanat4250103000100100
6Neriman Eylül YolcuSağ Oyun Kurucu16638627103010000
9Yetergül KaracaSağ Kanat600050100000200
10İrina DergausOrta Oyun Kurucu3267101103000200
11Buse PolatSol Oyun Kurucu300120000101000
14Hayal HürdenizSağ Oyun Kurucu5360112102010000
15Büşra BilginSol Oyun Kurucu3133102000000000
16Maral ParhadovaPivot11100100000000000
12Beliz ErhanKaleci000000000000000
45Buket AkenisKaleci000000000000000
ŞUT
54
41
Gol
37
15
%
0
0
6M
34
12
K
4
10
9M
8
15
7M
8
4
HH
2
0
PH
3
8
HY
4
2
HF
0
2
AS
16
1
2’
1
5
SK
2
0
KK
0
0