• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. Federasyon Kupası Sahiplerini Buldu.
  2. Federasyon Kupasında Finalin Adı Değişmedi..UKÜ-GG.
  3. Kadınlarda UKÜ – DAÜ Federasyon Kupası Finali
  4. Kraliçe UKÜ, Kral DAÜ
  5. Benimle Evlenirmisin? Dedi Kağan Erdim.

DİGEM vs UKÜ

25
loss
59
win
SL-K Şubat 25, 2022 - 18:30
ASS

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Şubat 25, 2022 18:30 SL-K 2021 - 2022

Venue

ASS
Dr. Fazıl Küçük Bulvarı, Lefkoşa 99010

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
DİGEM111425
UKÜ253459

DİGEM

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Ayşe DedeoğluPivot000000000000000
4Berfin YazıcıSağ Kanat3133300001000000
7Lütfiye DemirSol Oyun Kurucu13862931002000100
8Hicran DemirSağ Kanat300030001000200
9Hatice EğerSol Oyun Kurucu2094560123010101000
10Siğnem GeldiOrta Oyun Kurucu7229231103101000
13Hatice İlknur AtmacaSol Kanat200020000000000
17Şerife HacıyarimSağ Oyun Kurucu4125220004000100
99Eşenur KubatSağ Oyun Kurucu6467600001000000
12Sıla AkarKaleci000000000000000
56Beyza DemirciogluKaleci000000000000000

UKÜ

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
1Betul ÇamlıOrta Oyun Kurucu105501000002002000
3Gülem AtaySağ Kanat7457160000102000
5Sevilay SeçmenSağ Kanat13969580001001000
7Petek KoçOrta Oyun Kurucu11100000100004000
10Deniz YıldızPivot5480302002000100
17Ajda MutluPivot6467600001120000
36Mariama D. SowSağ Oyun Kurucu10990613000002100
38Aysel ŞimşekSol Kanat2213591090303001000
55Nazlı VaranPivot2150200000000010
81Derya DağdelenSağ Kanat77100430000000000
98Aleyna KaradoğanSol Oyun Kurucu5240203000000010
77Lamija BorçakKaleci000000000000000
99Ülkü BerrakKaleci000000000000000
ŞUT
58
88
Gol
25
59
%
0
0
6M
28
49
K
13
27
9M
14
8
7M
4
4
HH
0
0
PH
22
9
HY
2
2
HF
0
2
AS
2
12
2’
4
2
SK
0
2
KK
0
0