• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. U16 Erkeklerde 4.Hafta, Kadınlarda 3. Hafta
  2. Erkeklerde 3 Maç Oynandı.
  3. YDÜ Rahat Kazandı: 4-19
  4. U16 Kadınlar Start Aldı
  5. U16 Erkekler’de ilk hafta tamamlandı

GG vs LEVENT

CIU

GG

46
win
28
loss
KTSYD KUPASI ERKEKLER Şubat 10, 2022 - 18:30
CIU

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Şubat 10, 2022 18:30 KTSYD KUPASI ERKEKLER 2021 - 2022

Venue

CIU
CIU

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
GG222446
LEVENT121628

GG

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
3Ahmet AltanSağ Kanat4375220000000000
4Suat ErosalPivot2150100000001000
5İbrahim ÖksüzoğluOrta Oyun Kurucu10990720101001000
7Özden DemiralpOrta Oyun Kurucu9889521100000000
8Doğay EverSol Kanat100001000000000
9Oğuzalp İnanSağ Oyun Kurucu55100401000000000
10Zeeb ChoudhryOrta Oyun Kurucu22100101000001000
12Arda KahramanSağ Kanat300210000001210
17Cafer KaramansoyluSol Kanat5360203000003000
33Görkem GökkuşakOrta Oyun Kurucu22100200000000000
49Sezer SaymazPivot4375300100000010
55Samet KösetürkSağ Oyun Kurucu77100124000002010
77Cemil TopalPivot22100200000000000
97Ahmet BeyazPivot2150200000000100
31Can Ziber ChoudhryKaleci000000000000000
44Şemsi YıldırımKaleci000000000000000

LEVENT

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
5Eren KöseSol Kanat000000000000000
7Ibrahim KaradenizPivot105501000000001010
8Ahmet ArslanOrta Oyun Kurucu4250301000000000
27Beytullah DalOrta Oyun Kurucu179537010104103010
31Cuma KaradenizPivot100100000000110
34Ahmet DurgunSağ Oyun Kurucu4125004000000000
38Mert AdlımOrta Oyun Kurucu22100020000000000
66Doğuş KonaçOrta Oyun Kurucu6467202200300000
77Birol AyOrta Oyun Kurucu8563152001001000
12Adil NufalKaleci000000000000000
30Abdurrahman KırarKaleci000000000000000
ŞUT
58
52
Gol
46
28
%
0
0
6M
34
24
K
9
7
9M
11
19
7M
3
3
HH
0
0
PH
1
5
HY
0
4
HF
0
0
AS
9
5
2’
3
1
SK
3
3
KK
0
0