• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. YDÜ Rahat Kazandı: 4-19
  2. U16 Kadınlar Start Aldı
  3. U16 Erkekler’de ilk hafta tamamlandı
  4. U16 Start Aldı.
  5. Hakem ve Antrenörler bilgi tazeledi
CIU

GG

37
win
19
loss
Federasyon Kupası Erkekler Mayıs 10, 2022 - 18:30
ASS

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Mayıs 10, 2022 18:30 Federasyon Kupası Erkekler 2021 - 2022

Venue

ASS
Dr. Fazıl Küçük Bulvarı, Lefkoşa 99010

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
GG201737
LEVENT10919

GG

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
3Ahmet AltanSağ Kanat000000000000000
4Suat ErosalPivot2150200000100110
6Tuğberk SoyerSağ Oyun Kurucu12758660001000000
7Özden DemiralpOrta Oyun Kurucu16850904300103000
8Doğay EverSol Kanat44100040000002000
9Oğuzalp İnanSağ Oyun Kurucu7686402100202001
10Zeeb ChoudhryOrta Oyun Kurucu000000000000000
12Arda KahramanSağ Kanat7343412002003100
13İbrahim MısırlıoğluSol Oyun Kurucu4125211000000000
33Görkem GökkuşakOrta Oyun Kurucu000000000100100
55Samet KösetürkSağ Oyun Kurucu6467402010005110
66Berkem Nurdal-5360500000002200
31Can Ziber ChoudhryKaleci000000000000000
44Şemsi YıldırımKaleci000000000000000

LEVENT

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
5Eren KöseSol Kanat000000000000000
7Ibrahim KaradenizPivot6350500100110000
8Ahmet ArslanOrta Oyun Kurucu100100000120000
9Eser AktaşPivot3133110100000000
10Fethi C.SertSol Oyun Kurucu4250211000010100
11Yusuf C.SertSol Oyun Kurucu000000000001000
27Beytullah DalOrta Oyun Kurucu11655343103021000
31Cuma KaradenizPivot100010000100200
34Ahmet DurgunSağ Oyun Kurucu6233220200002110
66Doğuş KonaçOrta Oyun Kurucu8450201503311000
77Birol AyOrta Oyun Kurucu7114321100000000
30Abdurrahman KırarKaleci000000000000000
ŞUT
63
47
Gol
37
19
%
0
0
6M
36
19
K
12
11
9M
11
6
7M
4
11
HH
1
0
PH
3
6
HY
5
6
HF
0
7
AS
17
5
2’
6
4
SK
2
1
KK
1
0