• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. Hentbol kadınlarda play-off zamanı
  2. 07-11 Haziran 2021 Hakem Görevlendirmeleri
  3. Gol ve Asist Kraliçeleri
  4. 31-03 Haziran 2021 Hakem Görevlendirmeleri
  5. AYHAN: HEDEFİMİZ HERKESİ KUCAKLAMAK

GG vs MGA

CIU

GG

34
win
25
loss
MGA

MGA

SL-E Mayıs 17, 2021 - 19:45
ASS

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Mayıs 17, 2021 19:45 SL-E 2020-21

Venue

ASS
Dr. Fazıl Küçük Bulvarı, Lefkoşa 99010

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
GG161834
MGA131225

GG

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
3Ahmet AltanSağ Kanat3267030000000000
4Suat ErosalPivot5480301000000000
5İbrahim ÖksüzoğluSol Oyun Kurucu, Orta Oyun Kurucu5240104000000000
7Özden DemiralpSol Oyun Kurucu, Orta Oyun Kurucu10770500302000010
8Doğay EverSol Kanat5480311000000000
9Oğuzalp İnanSağ Oyun Kurucu5480311001002010
10Zeeb ChoudhryOrta Oyun Kurucu4250103002000000
12Arda KahramanSağ Kanat4250202000001000
13İbrahim MısırlıoğluSol Oyun Kurucu000000000000000
17Cafer KaramansoyluSol Oyun Kurucu11100001000000000
33Görkem GökkuşakOrta Oyun Kurucu000000000000000
49Sezer SaymazPivot44100400000000010
55Samet KösetürkSağ Oyun Kurucu4250103000001000
31Can Ziber ChoudhryKaleci000000000000000
44Şemsi YıldırımKaleci000000000000000
99Kadir AlkışKaleci000000000000000

MGA

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
3Baran OvacıkSağ Oyun Kurucu4125600000000100
4Ömer DaşOrta Oyun Kurucu300210000000110
5Hüseyin ÖztürkSağ Kanat154271014000001000
6Mehmet Salih AbiPivot22100200001000000
9Kubilay İmrenSol Oyun Kurucu4125202000000000
10Hüseyin SelviliSol Oyun Kurucu13538803200001100
19Ataer ErsalanSağ Kanat5120310100001000
21Hüseyin ErişenPivot000000000000000
22Cemal EvlatSol Kanat11100100000000000
23Dennis HudecekOrta Oyun Kurucu8450701000000000
90Deniz MutluOrta Oyun Kurucu16638706201011000
1Samet YılmazKaleci000000000000000
16Çağrı EkerKaleci000000000000000
ŞUT
50
71
Gol
34
25
%
0
0
6M
23
48
K
5
3
9M
16
16
7M
3
5
HH
0
0
PH
5
2
HY
0
0
HF
0
1
AS
4
4
2’
0
3
SK
3
1
KK
0
0

Officials

HAKEMMASA HAKEMİİSTATİSTİKGÖZLEMCİ
ERDAL ŞAMİL
MEHMET ÜNALMIŞ
EMİNE BAYAR
UTKU ALTINKALEM
MEHMET EKİN
SELİN GÜL
MURAT ÖZYAY