• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. Bahadır Ayhan Katar Hentbol Federasyon Başkanı ile Görüştü.
  2. Protokol İmzalandı
  3. Kadınlar Süper Ligi Gol ve Asist Kraliçesi
  4. Erkekler Süper Ligi Gol ve Asist Kralı
  5. Hentbol kadınlarda play-off zamanı
CIU

GG

39
win
31
loss
CIU

ÖAH

Federasyon Kupası Erkekler Mayıs 27, 2021 - 18:30
ASS

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Mayıs 27, 2021 18:30 Federasyon Kupası Erkekler 2020-21

Venue

ASS
Dr. Fazıl Küçük Bulvarı, Lefkoşa 99010

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
GG211839
ÖAH191231

GG

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
3Ahmet AltanSağ Kanat6583131020000000
4Suat ErosalPivot5240500000011100
5İbrahim ÖksüzoğluOrta Oyun Kurucu4250111010001000
7Özden DemiralpOrta Oyun Kurucu8338502102012000
8Doğay EverSol Kanat3267030000000000
9Oğuzalp İnanSağ Oyun Kurucu8563304010002210
10Zeeb ChoudhryOrta Oyun Kurucu2150200000000010
12Arda KahramanSağ Kanat4375400000000000
13İbrahim MısırlıoğluSol Oyun Kurucu000000000000000
17Cafer KaramansoyluSol Kanat7457124001000100
49Sezer SaymazPivot22100200000000100
55Samet KösetürkSağ Oyun Kurucu151067409111003000
22Bahir ArnalKaleci000000000000000
31Can Ziber ChoudhryKaleci000000000000000
44Şemsi YıldırımKaleci000000000000000
99Kadir AlkışKaleci000000000000000

ÖAH

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Berkem DarbazSol Kanat16850280320001000
3M.Akif EmirsoyuSağ Oyun Kurucu100001000000000
4Ahmet BenselOrta Oyun Kurucu10330143025002100
5Hasan Üney BenselPivot000000000101010
7Cemil TopalPivot9778711001101000
10Ali Arda PampuroğluOrta Oyun Kurucu7457511002118000
14Batuhan YıldırımSol Kanat000000000001000
17Doğuhan YıldırımSol Oyun Kurucu200110000001000
31Kaan OytunOrta Oyun Kurucu11655332210002000
47Özgür KayaSağ Kanat6350141001002000
1Adil NufalKaleci000000000000000
16Murat ÇaltınoğluKaleci000000000000000
ŞUT
64
62
Gol
39
31
%
0
0
6M
28
20
K
9
22
9M
21
9
7M
2
5
HH
5
5
PH
4
9
HY
0
3
HF
2
1
AS
9
19
2’
5
1
SK
2
1
KK
0
0

Officials

HAKEMMASA HAKEMİİSTATİSTİKGÖZLEMCİ
HALİM GÜDENOĞLU
ÜLVİYE BEŞE
PINAR KAPLAN
SELİN GÜL
EMİNE BAYAR
MEHMET EKİN
MURAT ÖZYAY