• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. Hentbol kadınlarda play-off zamanı
  2. 07-11 Haziran 2021 Hakem Görevlendirmeleri
  3. Gol ve Asist Kraliçeleri
  4. 31-03 Haziran 2021 Hakem Görevlendirmeleri
  5. AYHAN: HEDEFİMİZ HERKESİ KUCAKLAMAK

GG vs ÖAH

CIU

GG

39
win
24
loss
CIU

ÖAH

SL-E Haziran 1, 2021 - 19:45
ASS

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Haziran 1, 2021 19:45 SL-E 2020-21

Venue

ASS
Dr. Fazıl Küçük Bulvarı, Lefkoşa 99010

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
GG172239
ÖAH91524

GG

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
3Ahmet AltanSağ Kanat8675121040002000
4Suat ErosalPivot22100200000003000
5İbrahim ÖksüzoğluOrta Oyun Kurucu3133012000002010
7Özden DemiralpOrta Oyun Kurucu141179406213003100
8Doğay EverSol Kanat11100010000000000
9Oğuzalp İnanSağ Oyun Kurucu6583213000102010
10Zeeb ChoudhryOrta Oyun Kurucu100100000004000
12Arda KahramanSağ Kanat55100122000000000
13İbrahim MısırlıoğluSol Oyun Kurucu11100100001001100
17Cafer KaramansoyluSol Kanat8450142010000010
49Sezer SaymazPivot4375200010000000
55Samet KösetürkSağ Oyun Kurucu000000000000000
22Bahir ArnalKaleci000000000000000
31Can Ziber ChoudhryKaleci000000000000000
44Şemsi YıldırımKaleci000000000000000
66Kadir AlkışKaleci000000000000000

ÖAH

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Berkem DarbazSol Kanat7343040300001120
3M.Akif EmirsoyuSağ Oyun Kurucu000000001100000
4Ahmet BenselOrta Oyun Kurucu600203011002110
5Hasan Üney BenselPivot11100110000200000
6Tuğberk SoyerSağ Oyun Kurucu9667052021001000
7Cemil TopalPivot6117301200000000
10Ali Arda PampuroğluOrta Oyun Kurucu4125201005005000
14Batuhan YıldırımSol Kanat22100010010000000
17Doğuhan YıldırımSol Oyun Kurucu22100010010003010
31Kaan OytunOrta Oyun Kurucu13646443121002000
47Özgür KayaSağ Kanat4125031000003000
1Adil NufalKaleci11100000000000000
12Murat ÇaltınoğluKaleci000000000000000
ŞUT
53
55
Gol
39
24
%
0
0
6M
15
12
K
11
19
9M
16
11
7M
2
6
HH
7
7
PH
4
9
HY
1
3
HF
0
0
AS
17
17
2’
2
2
SK
3
4
KK
0
0

Officials

HAKEMMASA HAKEMİİSTATİSTİKGÖZLEMCİ
ERDAL ŞAMİL
MEHMET ÜNALMIŞ
FERİHA TUR
SİBEL AKİ
CİHAN ÖZKAN TALAŞ
EMİNE BAYAR
GÜRDAL PAŞA