• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. YDÜ Rahat Kazandı: 4-19
  2. U16 Kadınlar Start Aldı
  3. U16 Erkekler’de ilk hafta tamamlandı
  4. U16 Start Aldı.
  5. Hakem ve Antrenörler bilgi tazeledi

LEVENT vs ALAYKÖY

38
win
27
loss
SL-E Mart 1, 2022 - 18:30
ASS

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Mart 1, 2022 18:30 SL-E 2021 - 2022

Venue

ASS
Dr. Fazıl Küçük Bulvarı, Lefkoşa 99010

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
LEVENT191938
DOĞU KENT151227

LEVENT

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
5Eren KöseSol Kanat100100000001000
7Ibrahim KaradenizPivot8338800002200010
9Eser AktaşPivot7571610000001000
10Fethi C.SertSol Oyun Kurucu6467501000005100
11Yusuf C.SertSol Oyun Kurucu3133012001002000
31Cuma KaradenizPivot200200001000000
34Ahmet DurgunSağ Oyun Kurucu11982470001001000
38Mert AdlımOrta Oyun Kurucu5360041000000000
66Doğuş KonaçOrta Oyun Kurucu2112571602303005000
77Birol AyOrta Oyun Kurucu2150200000007000
30Abdurrahman KırarKaleci000000000000000

DOĞU KENT

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Halil Karakayış-000000000000000
5Erim Emirkanı-8225700104010100
7Koray Dalbazer-11100100000000100
8Ebüzer Ulaş-5120320001001000
9Hasan Amcaoğlu-000000003000000
10Mehmet Tilki-9556306000001000
11Yenel Mavili-7457310302100000
13Melih Düzener-000000000000000
16Görkem Nurdal-9889810001001000
25İbrahim Yüzügüler-100100002000100
29Gültekin Özmüezzin-000000000010000
30Atilla Özfaris-8563701000111201
34Berk Aytaç-2150020002000000
1Akın Sarıkaya-000000000000000
76Haldun Göksu-000000000000000
99Murat ÇaltınoğluKaleci000000000000000
ŞUT
66
50
Gol
38
27
%
0
0
6M
44
33
K
13
6
9M
6
7
7M
3
4
HH
0
0
PH
8
15
HY
2
2
HF
0
3
AS
22
4
2’
1
5
SK
1
0
KK
0
1