• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. Federasyon Kupası Sahiplerini Buldu.
  2. Federasyon Kupasında Finalin Adı Değişmedi..UKÜ-GG.
  3. Kadınlarda UKÜ – DAÜ Federasyon Kupası Finali
  4. Kraliçe UKÜ, Kral DAÜ
  5. Benimle Evlenirmisin? Dedi Kağan Erdim.

LEVENT vs GG

22
loss
30
win
CIU

GG

Yarı Final Nisan 13, 2022 - 19:00
CIU

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Nisan 13, 2022 19:00 Yarı Final 2021 - 2022

Venue

CIU
CIU

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
LEVENT91322
GG141630

LEVENT

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
5Eren KöseSol Kanat000000000000000
7Ibrahim KaradenizPivot4375400000101010
8Ahmet ArslanOrta Oyun Kurucu3267300000000000
9Eser AktaşPivot33100300000000000
10Fethi C.SertSol Oyun Kurucu300003002003000
11Yusuf C.SertSol Oyun Kurucu200020000000000
27Beytullah DalOrta Oyun Kurucu16638905202011000
31Cuma KaradenizPivot000000000000110
34Ahmet DurgunSağ Oyun Kurucu300021000000100
66Doğuş KonaçOrta Oyun Kurucu124331001103003100
77Birol AyOrta Oyun Kurucu7457340000002000
30Abdurrahman KırarKaleci000000000000000

GG

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
3Ahmet AltanSağ Kanat000000000000000
4Suat ErosalPivot000000000000300
5İbrahim ÖksüzoğluOrta Oyun Kurucu6233330000102000
6Tuğberk SoyerSağ Oyun Kurucu2150020000001000
7Özden DemiralpOrta Oyun Kurucu10550602202005000
8Doğay EverSol Kanat2150200000001000
9Oğuzalp İnanSağ Oyun Kurucu5480311000001000
10Zeeb ChoudhryOrta Oyun Kurucu000000000000000
12Arda KahramanSağ Kanat6583500100101110
33Görkem GökkuşakOrta Oyun Kurucu11100010000000000
49Sezer SaymazPivot3267210000000000
55Samet KösetürkSağ Oyun Kurucu55100203000002000
66Berkem Nurdal-000000000000000
77Cemil TopalPivot7457260000003110
31Can Ziber ChoudhryKaleci000000000000000
44Şemsi YıldırımKaleci000000000000000
ŞUT
53
47
Gol
22
30
%
0
0
6M
32
25
K
8
14
9M
10
6
7M
3
3
HH
0
0
PH
7
2
HY
1
2
HF
1
0
AS
10
16
2’
3
5
SK
2
2
KK
0
0