• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. U14’de Final Zamanı
  2. Federasyon Kupası Sahiplerini Buldu.
  3. Federasyon Kupasında Finalin Adı Değişmedi..UKÜ-GG.
  4. Kadınlarda UKÜ – DAÜ Federasyon Kupası Finali
  5. Kraliçe UKÜ, Kral DAÜ

LEVENT vs MGA

24
loss
32
win
MGA

MGA

SL-E Mart 8, 2022 - 20:15
ASS

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Mart 8, 2022 20:15 SL-E 2021 - 2022

Venue

ASS
Dr. Fazıl Küçük Bulvarı, Lefkoşa 99010

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
LEVENT101424
MGA141832

LEVENT

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
5Eren KöseSol Kanat000000000000100
7Ibrahim KaradenizPivot7571700001100100
8Ahmet ArslanOrta Oyun Kurucu100010002000000
9Eser AktaşPivot2150200000100000
10Fethi C.SertSol Oyun Kurucu4250103000012100
11Yusuf C.SertSol Oyun Kurucu300003001000000
27Beytullah DalOrta Oyun Kurucu000000000000000
31Cuma KaradenizPivot000000003100201
34Ahmet DurgunSağ Oyun Kurucu10330181000001000
38Mert AdlımOrta Oyun Kurucu4250040000100000
66Doğuş KonaçOrta Oyun Kurucu15640701703105000
77Birol AyOrta Oyun Kurucu7571301301005100
30Abdurrahman KırarKaleci000000000000000

MGA

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Berkman AyalilarSol Oyun Kurucu2150200010011200
3Cafer KaramansoyluSol Kanat161063902400002100
4Arda KansuSol Kanat9778450000000000
5Hüseyin ÖztürkSağ Kanat6467240000000000
6Özgün AydıntenSol Kanat000000000000000
8Erdi CingözSağ Oyun Kurucu33100300013002200
10Hüseyin SelviliSol Oyun Kurucu9222503100001000
14Mehmet Salih AbiPivot000000000000000
19Ataer ErsalanSağ Kanat000000000000000
23Dennis HudecekOrta Oyun Kurucu000000000000000
27Mustafa KarahasanSol Kanat300030000001100
60Ahmet BeyazPivot4375400000000200
66Salih ElibolSağ Kanat000000000000000
77Hüseyin ErişenPivot22100200001001000
99İbrahim KahyaoğluOrta Oyun Kurucu000000000000000
44Öner OkluKaleci000000000000000
ŞUT
53
54
Gol
24
32
%
0
0
6M
21
31
K
13
12
9M
9
5
7M
10
5
HH
0
2
PH
11
4
HY
5
0
HF
1
1
AS
13
8
2’
6
8
SK
0
0
KK
1
0