• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. U16 Erkeklerde 4.Hafta, Kadınlarda 3. Hafta
  2. Erkeklerde 3 Maç Oynandı.
  3. YDÜ Rahat Kazandı: 4-19
  4. U16 Kadınlar Start Aldı
  5. U16 Erkekler’de ilk hafta tamamlandı

LEVENT vs UKÜ

30
loss
36
win
CIU

UKÜ

SL-E Mart 23, 2022 - 20:15
CIU

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Mart 23, 2022 20:15 SL-E 2021 - 2022

Venue

CIU
CIU

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
LEVENT151530
UKÜ171936

LEVENT

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
5Ibrahim KaradenizPivot4375400001201100
8Ahmet ArslanOrta Oyun Kurucu22100200000002000
9Eser AktaşPivot000000001000000
10Fethi C.SertSol Oyun Kurucu200200000000100
11Yusuf C.SertSol Oyun Kurucu100010000000000
27Beytullah DalOrta Oyun Kurucu15960905100014000
31Cuma KaradenizPivot000000000000010
34Ahmet DurgunSağ Oyun Kurucu8450053002102000
38Mert AdlımOrta Oyun Kurucu100010000010000
66Doğuş KonaçOrta Oyun Kurucu8450302300104000
77Birol AyOrta Oyun Kurucu11873713000012000
30Abdurrahman KırarKaleci000000000000000

UKÜ

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Berkem DarbazSol Kanat1513871050000004010
7Tuğberk YiğitcanSağ Kanat000000001100010
9Fatih ArgunSağ Kanat157475100004001010
10Ali Arda PampuroğluOrta Oyun Kurucu6467600000004000
11Muhammad OdehSağ Oyun Kurucu8450200001005101
14Emre UyanikturkSol Kanat000000000001000
17Ahmet Öksüzoğluları-22100101002100000
47Özgür KayaSağ Kanat000000000000000
71Kanı AldağPivot100100000100000
98Seragelgin KassemSol Oyun Kurucu10660307000103200
1Mert GoksuKaleci000000000000000
22Bahir ArnalKaleci000000000000000
ŞUT
52
57
Gol
30
36
%
0
0
6M
27
28
K
8
15
9M
13
8
7M
4
0
HH
0
0
PH
4
8
HY
4
4
HF
3
0
AS
15
18
2’
2
3
SK
1
3
KK
0
1