• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. Bahadır Ayhan Katar Hentbol Federasyon Başkanı ile Görüştü.
  2. Protokol İmzalandı
  3. Kadınlar Süper Ligi Gol ve Asist Kraliçesi
  4. Erkekler Süper Ligi Gol ve Asist Kralı
  5. Hentbol kadınlarda play-off zamanı

LEVENT vs UKÜ

30
loss
46
win
SL-K Mayıs 31, 2021 - 18:00
ASS

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Mayıs 31, 2021 18:00 SL-K 2020-21

Venue

ASS
Dr. Fazıl Küçük Bulvarı, Lefkoşa 99010

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
LEVENT161430
UKÜ242246

LEVENT

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
1Gizem VaranSağ Oyun Kurucu13862390220020000
3Sıla İnönülüPivot200200000000000
5Eliz ÖzekinciOrta Oyun Kurucu4250310000000000
6Sinem KılıçOrta Oyun Kurucu000000001110000
7Sultan KolçakSağ Kanat3133300000200000
9Pınar KarakayaSağ Oyun Kurucu300001000301000
10Berivan KılıçOrta Oyun Kurucu3267300002011000
13Zeynep DemirSağ Kanat3133021000000000
17Didem ŞahanPivot11100010000000000
21Nisan AtaySol Kanat000000000000000
24Hayat AtaySol Kanat4250220002110000
29Sibel YaşarSol Kanat8788170001000000
71Mercan AtayPivot100000000000010
77Sonuç KoçSol Oyun Kurucu66100301201009100
12Seval EvreKaleci000000000000000
99Ülkü BerrakKaleci000000000000000

UKÜ

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
1Betul ÇamlıOrta Oyun Kurucu6233401012015000
3Gülem AtaySağ Kanat4250211000000000
5Sevilay SeçmenSağ Kanat55100230000000000
7Ajda MutluPivot4375400000002010
8Neslihan TaşSağ Oyun Kurucu200200001011000
17Petek KoçOrta Oyun Kurucu33100100010000110
18Derya DağdelenSağ Kanat4375110020001000
19Melisa ÖzerPivot2150200003007000
38Aysel ŞimşekSol Kanat2619734822101008100
55Nazlı VaranPivot22100200000200010
98Aleyna KaradoğanSol Oyun Kurucu126500012000002000
9Özlem BalabanbaşKaleci000000000000000
10İremsu KarakeçiKaleci000000000000000
77Lamija BorçakKaleci000000000000000
ŞUT
51
70
Gol
30
46
%
0
0
6M
20
24
K
22
13
9M
3
16
7M
4
2
HH
2
14
PH
7
7
HY
7
2
HF
5
2
AS
11
26
2’
1
2
SK
1
3
KK
0
0

Officials

HAKEMMASA HAKEMİİSTATİSTİKGÖZLEMCİ
ÇAĞAKAN KILIÇ
EMİNE BAYAR
PINAR KAPLAN
SELİN GÜL
AYŞE ŞAHİN
MEHMET EKİN
MURAT ÖZYAY