• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. “HENTBOL ŞURASI” KAPANIŞI YAPILDI
  2. Federasyonumuz 30 yaşında
  3. PLAJ HENTBOL SEMİNERİ YAPILDI.
  4. Hentbol için “Şura” düzenleniyor
  5. Seminer 4; Plaj hentbolu semineri

MGA-NKL vs MGA

11
loss
23
win
CIU

MGA

U18-E Aralık 6, 2020 - 12:30
CIU

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Aralık 6, 2020 12:30 U18-E 2020-21

Venue

CIU
CIU

Sonuçlar

TakımGoals
MGA-NKL11
MGA23

MGA-NKL

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Ege DedeSol Oyun Kurucu9333182000003000
4İbrahim ErkanlıPivot000000000000000
5Özgür B. ÖzüşenSol Oyun Kurucu5240230011000000
6Serdar ErciyasSağ Oyun Kurucu100001000000000
7Mert UygurSol Kanat100010000002000
9Emre DemirSol Oyun Kurucu5360202000002000
11Tugay GökağaçPivot100100000002000
15Mustafa BataOrta Oyun Kurucu000000000000000
77Mehmet IşıkSağ Kanat4375112000001000
12Demir DağlıKaleci000000000000000

MGA

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
3Muhammed ÇakarPivot11100100000000000
5Çağrı KaçmazPivot3267100100000000
6Atilla YıldızSol Kanat44100310010100000
9Ömer AltunçPivot200100100000000
10Ömer DaşOrta Oyun Kurucu55100300110100000
22Kubilay İmrenSol Oyun Kurucu11873603010000000
34Gürkan ÜlkerSağ Oyun Kurucu33100300000000000
99Hüseyin UsluSağ Kanat200100100100000
1Çağrı EkerKaleci000000000000000
24Samet YılmazKaleci000000000000000
ŞUT
26
31
Gol
11
23
%
0
0
6M
7
19
K
13
1
9M
7
3
7M
0
4
HH
1
3
PH
1
0
HY
0
3
HF
0
0
AS
10
0
2’
0
0
SK
0
0
KK
0
0