• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. Kadınlar Süper Ligi Gol ve Asist Kraliçesi
  2. Erkekler Süper Ligi Gol ve Asist Kralı
  3. Hentbol kadınlarda play-off zamanı
  4. 07-11 Haziran 2021 Hakem Görevlendirmeleri
  5. 31-03 Haziran 2021 Hakem Görevlendirmeleri

MGA-NKL vs ÖAH

2
loss
35
win
CIU

ÖAH

U18-E Aralık 5, 2020 - 12:30
CIU

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Aralık 5, 2020 12:30 U18-E 2020-21

Venue

CIU
CIU

Sonuçlar

TakımGoals
MGA-NKL2
ÖAH35

MGA-NKL

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Ege DedeSol Oyun Kurucu200111003000000
4İbrahim ErkanlıPivot100001000000000
5Özgür B. ÖzüşenSol Oyun Kurucu6117312001100000
6Serdar ErciyasSağ Oyun Kurucu000000000000000
7Mert UygurSol Kanat500311004101100
9Emre DemirSol Oyun Kurucu3133111012100000
11Tugay GökağaçPivot100100001000000
15Mustafa BataOrta Oyun Kurucu600104001110000
77Mehmet IşıkSağ Kanat500032000100000
12Demir DağlıKaleci000000000000000

ÖAH

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Berkem DarbazSol Kanat9889900020001000
3M.Akif EmirsoyuSağ Oyun Kurucu22100100021000000
4Ahmet BenselOrta Oyun Kurucu55100400031020000
5Hasan Üney BenselPivot3267000000000000
6Tuğberk SoyerSağ Oyun Kurucu22100200100000000
7Cemil TopalPivot22100200010000000
8Sami KarasalihSol Oyun Kurucu5480200000000000
9Cemil KanatSol Oyun Kurucu44100400010000010
10Kıvanç BubaSol Kanat22100000100000000
31Kaan OytunOrta Oyun Kurucu400400010001000
1Adil NufalKaleci000000000000000
12Hasan HidayetKaleci000000000000000
15Arda AkbilKaleci000000000000000
ŞUT
29
38
Gol
2
31
%
0
0
6M
10
28
K
7
0
9M
12
0
7M
0
2
HH
1
10
PH
12
2
HY
5
0
HF
1
2
AS
1
2
2’
1
0
SK
0
1
KK
0
0