• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. U16 Erkeklerde 4.Hafta, Kadınlarda 3. Hafta
  2. Erkeklerde 3 Maç Oynandı.
  3. YDÜ Rahat Kazandı: 4-19
  4. U16 Kadınlar Start Aldı
  5. U16 Erkekler’de ilk hafta tamamlandı

MGA vs ALAYKÖY

MGA

MGA

36
win
16
loss
SL-E Mart 22, 2022 - 19:30
MGA

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Mart 22, 2022 19:30 SL-E 2021 - 2022

Venue

MGA
Zafer Muharrem Sk, Gazimağusa 99450

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
MGA152136
DOĞU KENT7916

MGA

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
5Hüseyin ÖztürkSağ Kanat6583510000002000
8Erdi CingözSağ Oyun Kurucu6583501001005000
11Ömer DaşOrta Oyun Kurucu8563601100000100
14Mehmet Salih AbiPivot11100100000000000
19Ataer ErsalanSağ Kanat2150101000000000
20Cafer KaramansoyluSol Kanat8788503002005000
22Dennis HudecekOrta Oyun Kurucu100100000100000
27Mustafa KarahasanSol Kanat10770900011004000
60Ahmet BeyazPivot6350600001000110
66Salih ElibolSağ Kanat000000000000000
72İbrahim KahyaoğluOrta Oyun Kurucu000000000000000
99Cemal EvlatSol Kanat3267120000001000
34Samet YılmazKaleci000000000000000
44Öner OkluKaleci000000000000000

DOĞU KENT

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Halil Karakayış-5240050003000000
8Bahren Bera Kaya-200101000001000
9Hasan Amcaoğlu-5120301102002000
10Devdaz Ulaş-3133101101000100
12Mücahid Ali-2150002000100000
22Emre Üçtaş-000000000000000
26Erdoğan Işık-7229601000003010
30Atilla Özfaris-12433245101100000
33Ebüzer Ulaş-10440433002112000
34İsmail Eker-3133102004001000
1Murat Süs-000000000000000
99Murat ÇaltınoğluKaleci000000000000000
ŞUT
51
49
Gol
36
16
%
0
0
6M
40
18
K
3
12
9M
6
16
7M
1
3
HH
1
0
PH
5
13
HY
1
3
HF
0
1
AS
17
9
2’
2
1
SK
1
1
KK
0
0