• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. U18 Erkeklerde 2. Hafta
  2. Hentbol U18 ile start aldı
  3. Hentbol Salonu İçin Büyük Adım.
  4. Bahadır Ayhan Katar Hentbol Federasyon Başkanı ile Görüştü.
  5. Protokol İmzalandı

MGA vs GG

MGA

MGA

22
loss
34
win
CIU

GG

Yarı Final Haziran 21, 2021 - 19:30
MGA

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Haziran 21, 2021 19:30 Yarı Final 2020-21

Venue

MGA
Zafer Muharrem Sk, Gazimağusa 99450

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
MGA91322
GG161834

MGA

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
3Baran OvacıkSağ Oyun Kurucu33100103000000000
4Ömer DaşOrta Oyun Kurucu11100010001001000
5Hüseyin ÖztürkSağ Kanat7571052001001000
6Mehmet Salih AbiPivot100100000000000
9Kubilay İmrenSol Oyun Kurucu000000000000000
10Hüseyin SelviliSol Oyun Kurucu9333323010000100
19Ataer ErsalanSağ Kanat22100110000000000
20Altuğ CumaoğluSol Kanat000000000000000
23Dennis HudecekOrta Oyun Kurucu6117005000000000
77Mustafa KarahasanSol Kanat2150120012001010
90Deniz MutluSol Oyun Kurucu11545204401101000
99İbrahim KahyaoğluOrta Oyun Kurucu3133201010007000
1Çağrı EkerKaleci000000000000000
44Öner OkluKaleci000000000000000

GG

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
3Ahmet AltanSağ Kanat7686040020000000
4Suat ErosalPivot4250200000000000
5İbrahim ÖksüzoğluOrta Oyun Kurucu6583130200000000
7Özden DemiralpOrta Oyun Kurucu12650400211006000
8Doğay EverSol Kanat100001000001000
9Oğuzalp İnanSağ Oyun Kurucu5360101000002010
10Zeeb ChoudhryOrta Oyun Kurucu22100100001000000
12Arda KahramanSağ Kanat44100020010001000
13İbrahim MısırlıoğluSol Oyun Kurucu200000000001000
17Cafer KaramansoyluSol Kanat5360210000000000
33Görkem GökkuşakOrta Oyun Kurucu000000000000000
49Sezer SaymazPivot22100200000000110
55Samet KösetürkSağ Oyun Kurucu4125202000005000
31Can Ziber ChoudhryKaleci000000000000000
44Şemsi YıldırımKaleci000000000000000
99Kadir AlkışKaleci000000000000000
ŞUT
45
54
Gol
22
34
%
0
0
6M
11
15
K
11
10
9M
18
4
7M
4
4
HH
3
4
PH
5
2
HY
1
0
HF
0
0
AS
11
16
2’
1
1
SK
1
2
KK
0
0

Officials

HAKEMMASA HAKEMİİSTATİSTİKGÖZLEMCİ
HALİM GÜDENOĞLU
ÜLVİYE BEŞE
FERİHA TUR
SİBEL AKİ
BUĞRA KATİP
ÖZGÜN AYDINTAN
EDİZ ARIKAN