• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. U18 Erkeklerde 2. Hafta
  2. Hentbol U18 ile start aldı
  3. Hentbol Salonu İçin Büyük Adım.
  4. Bahadır Ayhan Katar Hentbol Federasyon Başkanı ile Görüştü.
  5. Protokol İmzalandı

MGA vs UKÜ

MGA

MGA

25
loss
44
win
CIU

UKÜ

Ocak 9, 2021 - 16:00
CIU

Ayrıntılar

Tarih Zaman Sezon
Ocak 9, 2021 16:00 2020-21

Venue

CIU
CIU

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
MGA111425
UKÜ222244

MGA

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
3Baran OvacıkSağ Oyun Kurucu100010000000000
5Hüseyin ÖztürkSağ Kanat5120040100000010
6Mehmet Salih AbiPivot33100300000000000
8Erdi CingözSağ Oyun Kurucu3267020100000301
9Kubilay İmrenSol Oyun Kurucu000000000000000
10Hüseyin SelviliSol Oyun Kurucu9333142200000000
19Ataer ErsalanSağ Kanat6350006001000100
21Hüseyin ErişenPivot400201000000100
22Cemal EvlatSol Kanat2150020000000100
23Dennis HudecekOrta Oyun Kurucu9556324001000110
66Salih ElibolSağ Kanat100010000000000
77Mustafa KarahasanSol Kanat4250040000000000
90Deniz MutluSol Oyun Kurucu11436019100000000
99İbrahim KahyaoğluOrta Oyun Kurucu3133012000111000
1Tolga YılmazKaleci000000000000000
24Samet YılmazKaleci000000000000000

UKÜ

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Ahmet SanverdiOrta Oyun Kurucu7686304000003010
6Ibrahim KaradenizPivot5480500000001100
7Umut Deniz ÇetinOrta Oyun Kurucu11100001000011100
9Fatih ArgunSağ Kanat77100340000002000
10Berkman AyalilarSol Oyun Kurucu8450403100007110
11Muhammad OdehSağ Oyun Kurucu6467303000000100
14Emre UyanikturkSol Kanat7571150100000000
22Ergin AdaySağ Kanat6583240000003000
27Beytullah DalOrta Oyun Kurucu11100100000111000
27Fethi C.SertSol Oyun Kurucu11100001000000000
61Bugra ParlayanPivot33100300000000010
69Arda KansuSol Kanat3267030000000000
1Mert GoksuKaleci000000000000000
38Tansu KofalıKaleci11100000000000000
83Murat Can PekKaleci000000000000000
ŞUT
61
56
Gol
25
44
%
0
0
6M
9
25
K
22
16
9M
24
12
7M
5
2
HH
0
0
PH
2
0
HY
1
1
HF
1
2
AS
1
18
2’
7
4
SK
2
3
KK
1
0

Officials

HAKEMMASA HAKEMİİSTATİSTİKGÖZLEMCİ
ERDAL ŞAMİL
MEHMET ÜNALMIŞ
PINAR KAPLAN
UTKU ALTINKALEM
MEHMET EKİN
SEVAL DOĞAN
MURAT ÖZYAY