• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. Hentbola Kosova modeli
  2. Kadınlar’da İkinci Hafta Tamamlandı.
  3. U18 Erkeklerde 2. Hafta
  4. Hentbol U18 ile start aldı
  5. Hentbol Salonu İçin Büyük Adım.

ÖAH vs LEVENT

CIU

ÖAH

38
win
25
loss
Ocak 9, 2021 - 18:00
CIU

Ayrıntılar

Tarih Zaman Sezon
Ocak 9, 2021 18:00 2020-21

Venue

CIU
CIU

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
ÖAH221638
LEVENT101525

ÖAH

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Berkem DarbazSol Kanat15960850200000000
3M.Akif EmirsoyuSağ Oyun Kurucu2150020000000000
4Ahmet BenselOrta Oyun Kurucu11873504203012010
5Hasan Üney BenselPivot11100100000000000
7Cemil TopalPivot44100300100000010
9Cemil KanatSol Oyun Kurucu185283112002001000
10Ali Arda PampuroğluOrta Oyun Kurucu33100300010000000
14Batuhan YıldırımSol Kanat000000001000000
17Doğuhan YıldırımSol Oyun Kurucu3267300001000000
31Kaan OytunOrta Oyun Kurucu8225305001003200
47Özgür KayaSağ Kanat6350240000000000
1Adil NufalKaleci000000000000000

LEVENT

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
1Yusuf C.SertSol Kanat6350213000000100
3Cuma KaradenizPivot3267111000000000
5Eren KöseSol Kanat22100002001000000
7Tuğberk YiğitcanSağ Kanat3267010200000000
8Doğuş KonaçOrta Oyun Kurucu7229014301100110
10Ferhat TürkSol Oyun Kurucu100001000000100
14Hamza EşkiSol Kanat6350051000000010
18Eser AktaşPivot11100010000000000
20Ahmet DurgunSağ Oyun Kurucu10330235001000200
47Sait DemirPivot5360401000001100
56Mert AdlımOrta Oyun Kurucu10440045100000100
12Gültekin AşıkKaleci000000000000000
13Emrullah UçarKaleci000000000000000
ŞUT
71
54
Gol
38
25
%
0
0
6M
31
9
K
12
17
9M
21
23
7M
5
6
HH
1
0
PH
8
3
HY
0
1
HF
1
0
AS
6
1
2’
2
7
SK
2
2
KK
0
0

Officials

HAKEMMASA HAKEMİİSTATİSTİKGÖZLEMCİ
HASAN KUTAY
ÜLVİYE BEŞE
PINAR KAPLAN
UTKU ALTINKALEM
MEHMET EKİN
SEVAL DOĞAN
GÜRDAL PAŞA