• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. HENTBOL 17 MAYIS’DA BAŞLIYOR.
  2. “HENTBOL ŞURASI” KAPANIŞI YAPILDI
  3. Federasyonumuz 30 yaşında
  4. PLAJ HENTBOL SEMİNERİ YAPILDI.
  5. Hentbol için “Şura” düzenleniyor

ÖAH vs MGA-NKL

CIU

ÖAH

50
win
10
loss
U18-E Ocak 16, 2021 - 13:30
CIU

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Ocak 16, 2021 13:30 U18-E 2020-21

Venue

CIU
CIU

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
ÖAH222850
MGA-NKL3710

ÖAH

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Berkem DarbazSol Kanat151280050270003000
3M.Akif EmirsoyuSağ Oyun Kurucu7457060011000000
4Hasan Üney BenselPivot6467230001000000
5Efe SıddıkPivot6583130111002000
6TUĞBERK SOYERSağ Oyun Kurucu11100000011001000
7Cemil TopalPivot5360100130002010
8Sami KarasalihSol Oyun Kurucu8450411130013000
9Cemil KanatSol Oyun Kurucu3267001010005000
10Ahmet BenselOrta Oyun Kurucu6583110021001010
14DERAN ÇÖLLOSol Kanat5240100022000000
17SÜLEYMAN ŞANVERDİSağ Kanat3133020010100000
31Kaan OytunOrta Oyun Kurucu77100030040000000
1Adil NufalKaleci000000000000000
16Mehmet Ünal YıldızKaleci000000000000000

MGA-NKL

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Ege DedeSol Oyun Kurucu243134019101001000
5Özgür B. ÖzüşenSol Oyun Kurucu200200001000100
6Serdar ErciyasSağ Oyun Kurucu000000000000000
7Mert UygurSol Kanat100010002000000
8Ömer NizamSol Kanat100001000000100
9Emre DemirSol Oyun Kurucu3133102000200100
10Çağatay BaşarırOrta Oyun Kurucu4125202002000110
11Tugay GökağaçPivot4125400000000000
12Demir DağlıKaleci000000000000000
14Berk Öztinen-000000000000000
77Mehmet IşıkSağ Kanat9444433002300000
ŞUT
72
48
Gol
50
10
%
0
0
6M
10
17
K
24
4
9M
2
27
7M
5
1
HH
26
0
PH
7
8
HY
1
5
HF
1
0
AS
17
1
2’
0
4
SK
2
1
KK
0
0

Officials

HAKEMMASA HAKEMİİSTATİSTİKGÖZLEMCİ
MEHMET ARTEMEL
ÖZGÜN AYDINTAN
SELİN GÜL
UTKU ALTINKALEM
EMİNE BAYAR
MEHMET EKİN
MURAT ÖZYAY