• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. “HENTBOL ŞURASI” KAPANIŞI YAPILDI
  2. Federasyonumuz 30 yaşında
  3. PLAJ HENTBOL SEMİNERİ YAPILDI.
  4. Hentbol için “Şura” düzenleniyor
  5. Seminer 4; Plaj hentbolu semineri

ÖAH vs MGA-NKL

CIU

ÖAH

44
win
05
loss
U18-E Ocak 2, 2021 - 12:30
CIU

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Ocak 2, 2021 12:30 U18-E 2020-21

Venue

CIU
CIU

Sonuçlar

TakımGoals
ÖAH44
MGA-NKL05

ÖAH

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Berkem DarbazSol Kanat99100350100004000
3M.Akif EmirsoyuSağ Oyun Kurucu3267300100000000
4Ahmet BenselOrta Oyun Kurucu6583600000004000
5Hasan Üney BenselPivot55100500000000000
7Cemil TopalPivot8675700100000000
8Sami KarasalihSol Oyun Kurucu34133300001000000
9Cemil KanatSol Oyun Kurucu7686502000000000
17Efe SıddıkPivot3267300000000000
31Kaan OytunOrta Oyun Kurucu6583600000001000
1Adil NufalKaleci000000000000000
16Mehmet Ünal YıldızKaleci000000000000000

MGA-NKL

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
6Serdar ErciyasSağ Oyun Kurucu2150000102000000
7Mert UygurSol Kanat100000001000100
8Ömer NizamSol Kanat100000100000010
9Emre DemirSol Oyun Kurucu4250000400120000
10Çağatay BaşarırOrta Oyun Kurucu4125000400000100
11Tugay GökağaçPivot100001000000000
14Berk Öztinen-000000001000000
77Mehmet IşıkSağ Kanat11100000100000100
12Demir DağlıKaleci000000000000000
ŞUT
50
14
Gol
44
5
%
0
0
6M
41
0
K
5
0
9M
2
1
7M
3
11
HH
0
0
PH
1
4
HY
0
1
HF
0
2
AS
9
0
2’
0
3
SK
0
1
KK
0
0

Officials

HAKEMMASA HAKEMİİSTATİSTİKGÖZLEMCİ
EMİNE BAYAR
MUSTAFA HATUN
PINAR KAPLAN
SELİN GÜL
MEHMET EKİN
SEVAL DOĞAN
MURAT ÖZYAY