• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. Kadınlar Süper Ligi Gol ve Asist Kraliçesi
  2. Erkekler Süper Ligi Gol ve Asist Kralı
  3. Hentbol kadınlarda play-off zamanı
  4. 07-11 Haziran 2021 Hakem Görevlendirmeleri
  5. 31-03 Haziran 2021 Hakem Görevlendirmeleri

ÖAH vs MGA

CIU

ÖAH

45
win
21
loss
CIU

MGA.

U18-E Ocak 2, 2021 - 18:45
CIU

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Ocak 2, 2021 18:45 U18-E 2020-21

Venue

CIU
CIU

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
ÖAH222345
MGA91221

ÖAH

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Berkem DarbazSol Kanat1111100740000000000
3M.Akif EmirsoyuSağ Oyun Kurucu4375300000000000
4Ahmet BenselOrta Oyun Kurucu1715881520001001000
5Hasan Üney BenselPivot22100200000000301
7Cemil TopalPivot22100200000000000
8Sami KarasalihSol Oyun Kurucu46150210100000100
9Cemil KanatSol Oyun Kurucu100001000000010
17Efe SıddıkPivot11100100000000100
31Kaan OytunOrta Oyun Kurucu9556540000000000
1Adil NufalKaleci000000000000000
16Mehmet Ünal YıldızKaleci000000000000000

MGA

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
3Muhammed ÇakarPivot11100100000000000
5Çağrı KaçmazPivot6117420000000000
6Atilla YıldızSol Kanat5480400101000000
10Ömer DaşOrta Oyun Kurucu13862903102000000
22Kubilay İmrenSol Oyun Kurucu7457204102000000
34Gürkan ÜlkerSağ Oyun Kurucu33100030000000000
1Çağrı EkerKaleci000000000000000
24Samet YılmazKaleci000000000000000
ŞUT
51
35
Gol
45
21
%
0
0
6M
37
20
K
11
5
9M
1
7
7M
1
3
HH
0
0
PH
1
5
HY
0
0
HF
0
0
AS
1
0
2’
5
0
SK
1
0
KK
1
0

Officials

HAKEMMASA HAKEMİİSTATİSTİKGÖZLEMCİ
ÖZGÜN AYDINTAN
ÜLVİYE BEŞE
EMİNE BAYAR
UTKU ALTINKALEM
MEHMET EKİN
SEVAL DOĞAN
GÜRDAL PAŞA