• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. HENTBOL 17 MAYIS’DA BAŞLIYOR.
  2. “HENTBOL ŞURASI” KAPANIŞI YAPILDI
  3. Federasyonumuz 30 yaşında
  4. PLAJ HENTBOL SEMİNERİ YAPILDI.
  5. Hentbol için “Şura” düzenleniyor

ÖAH vs UKÜ

CIU

ÖAH

41
win
29
loss
CIU

UKÜ

U18-E Ocak 17, 2021 - 13:30
CIU

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Ocak 17, 2021 13:30 U18-E 2020-21

Venue

CIU
CIU

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
ÖAH192241
UKÜ101929

ÖAH

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Berkem DarbazSol Kanat151280660310000000
3M.Akif EmirsoyuSağ Oyun Kurucu11100010000000010
4Hasan Üney BenselPivot11100010000000000
5Efe SıddıkPivot4375400000000100
6TUĞBERK SOYERSağ Oyun Kurucu5240221000000210
7Cemil TopalPivot9778601101000010
8Sami KarasalihSol Oyun Kurucu2150020000000000
9Cemil KanatSol Oyun Kurucu10440424000000000
10Ahmet BenselOrta Oyun Kurucu5240203000001200
14DERAN ÇÖLLOSol Kanat100100000000200
17SÜLEYMAN ŞANVERDİSağ Kanat3267210000000000
31Kaan OytunOrta Oyun Kurucu66100411001000000
1Adil NufalKaleci000000000000000
16Mehmet Ünal YıldızKaleci000000000000000

UKÜ

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
4Ali Şevket KoçOrta Oyun Kurucu000000000000000
5Orhan YazgıSol Kanat000000000000000
8Ahmet ArslanOrta Oyun Kurucu7686601001100000
9Veysel Can ÇakırPivot11100100000000000
10Erol MüsbahSol Oyun Kurucu7686311200000000
11Mert UsluSol Kanat5360140000000000
13Salih GezerOrta Oyun Kurucu000000000000000
14Koray TümsoyPivot11100100000000010
26Hasan ŞanverdiPivot2150110000000000
27Beytullah DalOrta Oyun Kurucu17741814400001110
44İbrahim KayaSol Kanat5240140000000100
77Birol AyOrta Oyun Kurucu4250200202000010
79Atilla Ahmet TığrakSağ Oyun Kurucu200101000000000
1Abdurrahman KırarKaleci000000000000000
ŞUT
62
51
Gol
41
29
%
0
0
6M
31
25
K
16
11
9M
10
7
7M
4
8
HH
1
0
PH
2
3
HY
0
1
HF
0
0
AS
1
1
2’
7
2
SK
3
3
KK
0
0

Officials

HAKEMMASA HAKEMİİSTATİSTİKGÖZLEMCİ
ÇAĞAKAN KILIÇ
ÜLVİYE BEŞE
FERİHA TUR
SİBEL AKİ
MEHMET EKİN
SEVAL DOĞAN
EDİZ ARIKAN