• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. “HENTBOL ŞURASI” KAPANIŞI YAPILDI
  2. Federasyonumuz 30 yaşında
  3. PLAJ HENTBOL SEMİNERİ YAPILDI.
  4. Hentbol için “Şura” düzenleniyor
  5. Seminer 4; Plaj hentbolu semineri

OZANKÖY vs DİGEM

19
loss
22
win
U18-K Ocak 2, 2021 - 11:15
CIU

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Ocak 2, 2021 11:15 U18-K 2020-21

Venue

CIU
CIU

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
OZANKÖY U1891019
DİGEM U18111122

OZANKÖY U18

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
3Buse PolatSol Oyun Kurucu000000000000000
4Mutia ÇınarSol Oyun Kurucu7571150100001000
5Ayşegül ErtürkOrta Oyun Kurucu11100100006100000
7Nehir ErekmekçiSol Oyun Kurucu000000001000000
8Neriman Eylül YolcuSağ Oyun Kurucu5240311001000000
10Azra KaragölOrta Oyun Kurucu11100010000100000
11Ayten BozkurtSol Kanat6350221000000010
14Hayal HürdenizSağ Oyun Kurucu12433507003100000
15Büşra BilginSol Oyun Kurucu200001000000100
16Gülsevil SusuzPivot23150200000000100
1Süeda AkbaşKaleci000000000000000
12Tuğba KızıkKaleci000000000000000

DİGEM U18

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
3Güldane TaşSağ Kanat22100200000000000
5Berfin DağdevirenSol Kanat200020000000000
7Lütfiye DemirSol Oyun Kurucu4250102100000000
9Hatice EğerSol Oyun Kurucu6583203200000000
10Azra KaragölOrta Oyun Kurucu000000000000010
11Laden TaburPivot100000001000000
14Kıymet YaygıçSağ Kanat4375121000000000
15Zehra YıldızSol Kanat100010000000000
17Şerife HacıyarimSol Kanat4375022001000000
99Eşenur KubatSağ Oyun Kurucu8788610000000000
1Ebrar SakallıKaleci000000000000000
19Selin ÖnKaleci000000000000000
33Şerife KırcalıKaleci000000000000000
ŞUT
36
32
Gol
19
22
%
0
0
6M
14
12
K
9
8
9M
10
8
7M
1
3
HH
0
0
PH
11
2
HY
3
0
HF
0
0
AS
1
0
2’
2
0
SK
1
1
KK
0
0

Officials

HAKEMMASA HAKEMİİSTATİSTİKGÖZLEMCİ
EMİNE BAYAR
MUSTAFA HATUN
SELİN GÜL
UTKU ALTINKALEM
MEHMET EKİN
SEVAL DOĞAN
MURAT ÖZYAY