• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. Hentbol kadınlarda play-off zamanı
  2. 07-11 Haziran 2021 Hakem Görevlendirmeleri
  3. Gol ve Asist Kraliçeleri
  4. 31-03 Haziran 2021 Hakem Görevlendirmeleri
  5. AYHAN: HEDEFİMİZ HERKESİ KUCAKLAMAK

OZANKÖY vs ŞAHLAN

23
loss
47
win
SL-K Mayıs 31, 2021 - 19:45
ASS

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Mayıs 31, 2021 19:45 SL-K 2020-21

Venue

ASS
Dr. Fazıl Küçük Bulvarı, Lefkoşa 99010

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
OZANKÖY81523
ŞAHLAN212647

OZANKÖY

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
3Nehir ErekmekçiSol Oyun Kurucu000000000000000
4Mutia ÇınarSol Oyun Kurucu151173533501100000
5Azra KaragölOrta Oyun Kurucu4375400000000200
6Enise SevdalıSağ Oyun Kurucu200200002100000
7Melisa ZengelPivot5240500000000000
9Yetergül KaracaSağ Kanat6117222002100000
10Ayşegül ErtürkOrta Oyun Kurucu400400000000100
11Nazar SalınOrta Oyun Kurucu4250211001000000
13Arzuv JoreyevaPivot11100100001100000
14Hayal HürdenizSağ Oyun Kurucu4250102001000000
15Nisa Köktaş-100100000000100
16Gülsevil SusuzPivot11100100000000000
1Süeda AkbaşKaleci000000000000000

ŞAHLAN

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Sudenaz YükselSağ Kanat000000000000000
3Hüsniye İpekSol Kanat4250130000000000
4Almina GürlerSağ Oyun Kurucu11100100001001000
5Melisa GökuşSağ Kanat6583330100003000
6Gamze İpekSol Oyun Kurucu3267110010000000
7Yaren DoğanSağ Oyun Kurucu33100102001003100
8Ayten BozkurtSol Kanat2150700000000000
9Eda Nur İçerSol Kanat55100310100001100
10Ülkü Ece ErtürkSağ Kanat88100501030001010
11Birsen YaşlıOrta Oyun Kurucu33100300000003000
13Ezgi Bedriye MisSol Oyun Kurucu000000000000000
14Esra BeyoğluPivot4250400002000000
15Yvette Zoum MandahSağ Kanat6583203010002000
16Zühal İklim ErbenPivot1610631101400000000
1Meryem Nur GökuşKaleci000000000000000
23Eylül Su ArabulKaleci000000000000000
ŞUT
47
61
Gol
23
47
%
0
0
6M
28
42
K
6
8
9M
8
7
7M
5
6
HH
0
5
PH
8
4
HY
4
0
HF
0
0
AS
0
14
2’
4
2
SK
0
1
KK
0
0

Officials

HAKEMMASA HAKEMİİSTATİSTİKGÖZLEMCİ
HASAN KUTAY
MUSTAFA HATUN
PINAR KAPLAN
SELİN GÜL
AYŞE ŞAHİN
MEHMET EKİN
MURAT ÖZYAY