• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. U14’de Final Zamanı
  2. Federasyon Kupası Sahiplerini Buldu.
  3. Federasyon Kupasında Finalin Adı Değişmedi..UKÜ-GG.
  4. Kadınlarda UKÜ – DAÜ Federasyon Kupası Finali
  5. Kraliçe UKÜ, Kral DAÜ

OZANKÖY vs ŞAHLAN

15
loss
35
win
KTSYD KUPASI KADINLAR Şubat 7, 2022 - 20:15
CIU

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Şubat 7, 2022 20:15 KTSYD KUPASI KADINLAR 2021 - 2022

Venue

CIU
CIU

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
OZANKÖY7815
ŞAHLAN132235

OZANKÖY

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Betül Azra KocakerSol Kanat000000002000000
5İrina DergausOrta Oyun Kurucu8338231203102000
6Neriman Eylül YolcuSağ Oyun Kurucu6117231001100000
7Sudenaz YükselSağ Kanat100010000010000
8Gamze İpekOrta Oyun Kurucu168501102301112100
9Yetergül KaracaSağ Kanat6117240000000200
13Arzuv JoreyevaPivot500230000000000
14Hayal HürdenizSağ Oyun Kurucu2150200000000000
15Büşra BilginSol Oyun Kurucu2150002000001110
16Maral ParhadovaPivot000000000000000
1Tuğba KızıkKaleci000000000000000
12Beliz ErhanKaleci000000000000000

ŞAHLAN

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
3Hüsniye İpekSol Kanat100001000001000
4Mutia ÇınarSol Oyun Kurucu4375300101000100
5Melisa GökuşSağ Kanat4125040000001000
6Nazar SalınOrta Oyun Kurucu4375030100000000
7Melisa ZengelPivot100100000000000
8Ayşegül ErtürkOrta Oyun Kurucu5360300200000000
9Enise SevdalıOrta Oyun Kurucu2150010100000000
10Ülkü Ece ErtürkSol Kanat10101001000000001000
11Birsen YaşlıOrta Oyun Kurucu3267300000301110
13Ezgi Bedriye MisSol Oyun Kurucu4375400000001000
14Eda Nur İçerSol Oyun Kurucu22100020000000100
16Zühal İklim ErbenPivot9778102000000000
20Narin AslanKaleci000000000000000
23Süeda AkbaşKaleci000000000000000
ŞUT
46
49
Gol
15
35
%
0
0
6M
21
25
K
14
10
9M
6
3
7M
5
5
HH
0
0
PH
7
1
HY
3
3
HF
2
0
AS
5
5
2’
4
3
SK
1
1
KK
0
0