• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. Federasyon Kupası Sahiplerini Buldu.
  2. Federasyon Kupasında Finalin Adı Değişmedi..UKÜ-GG.
  3. Kadınlarda UKÜ – DAÜ Federasyon Kupası Finali
  4. Kraliçe UKÜ, Kral DAÜ
  5. Benimle Evlenirmisin? Dedi Kağan Erdim.

OZANKÖY vs UKÜ

20
loss
54
win
SL-K Ocak 27, 2022 - 18:30
EASS

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Ocak 27, 2022 18:30 SL-K 2021 - 2022

Venue

EASS
Girne Otobüs Terminali, Dr. Halim Hocaoğlu Cd, Girne 99300

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
OZANKÖY81220
UKÜ262854

OZANKÖY

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Betül Azra KocakerSol Kanat11100100000000100
5İrina DergausOrta Oyun Kurucu8338521001100000
6Neriman Eylül YolcuSağ Oyun Kurucu18844538202201000
7Sudenaz YükselSağ Kanat000000000000000
8Gamze İpekOrta Oyun Kurucu8563701002000000
9Yetergül KaracaSağ Kanat6233240000000110
10Azra KaragölOrta Oyun Kurucu300210000000010
13Arzuv JoreyevaPivot000000000000000
14Hayal HürdenizSağ Oyun Kurucu11100100000100000
16Maral ParhadovaPivot000000000000100
12Beliz ErhanKaleci000000000000000

UKÜ

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
1Betul ÇamlıOrta Oyun Kurucu55100500001000000
3Gülem AtaySağ Kanat8788431001001000
5Sevilay SeçmenSağ Kanat22100110000002000
7Petek KoçOrta Oyun Kurucu55100500000003000
10Deniz YıldızPivot10990802001002010
17Ajda MutluPivot66100600000000000
21Sultan KolçakSağ Kanat3133030001001000
36Mariama D. SowSağ Oyun Kurucu22100100100101000
38Aysel ŞimşekSol Kanat4375300100008000
55Nazlı VaranPivot000000000000000
81Derya DağdelenSağ Kanat88100330030000000
98Aleyna KaradoğanSol Oyun Kurucu8675305002000010
77Lamija BorçakKaleci000000000000000
99Ülkü BerrakKaleci000000000000000
ŞUT
45
61
Gol
20
54
%
0
0
6M
23
39
K
10
10
9M
10
8
7M
2
2
HH
0
3
PH
5
6
HY
4
1
HF
0
0
AS
1
18
2’
3
0
SK
2
2
KK
0
0