• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. YDÜ Rahat Kazandı: 4-19
  2. U16 Kadınlar Start Aldı
  3. U16 Erkekler’de ilk hafta tamamlandı
  4. U16 Start Aldı.
  5. Hakem ve Antrenörler bilgi tazeledi

ŞAHLAN vs UKÜ

24
loss
33
win
SL-K Mart 17, 2022 - 20:15
EASS

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Mart 17, 2022 20:15 SL-K 2021 - 2022

Venue

EASS
Girne Otobüs Terminali, Dr. Halim Hocaoğlu Cd, Girne 99300

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
ŞAHLAN101424
UKÜ161733

ŞAHLAN

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
3Hüsniye İpekSol Kanat100010000000000
4Mutia ÇınarSol Oyun Kurucu5240410001001100
5Melisa GökuşSağ Kanat5240050000000000
6Nazar SalınOrta Oyun Kurucu000000001000000
7Melisa ZengelPivot000000000000100
8Ayşegül ErtürkOrta Oyun Kurucu11100100000000000
9Enise SevdalıOrta Oyun Kurucu100100001000000
10Ülkü Ece ErtürkSol Kanat13646490003207001
11Birsen YaşlıOrta Oyun Kurucu3267201001212000
13Ezgi Bedriye MisSol Oyun Kurucu22100200003202210
14Eda Nur İçerSol Oyun Kurucu5360210202100010
16Zühal İklim ErbenPivot9667411302100100
1Süeda AkbaşKaleci000000000000000

UKÜ

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
1Betul ÇamlıOrta Oyun Kurucu149641400001003000
3Gülem AtaySağ Kanat000000000000000
5Sevilay SeçmenSağ Kanat10770460001002000
7Petek KoçOrta Oyun Kurucu8563600200009000
10Deniz YıldızPivot6467501000001000
17Ajda MutluPivot5240401002002000
21Sultan KolçakSağ Kanat400040000110000
36Mariama D. SowSağ Oyun Kurucu4125201100202000
38Aysel ŞimşekSol Kanat000000000000000
55Nazlı VaranPivot2150200000000000
81Derya DağdelenSağ Kanat5360120200000010
98Aleyna KaradoğanSol Oyun Kurucu5120005001014110
77Lamija BorçakKaleci000000000000000
99Ülkü BerrakKaleci000000000000000
ŞUT
45
63
Gol
24
33
%
0
0
6M
20
38
K
18
12
9M
2
8
7M
5
5
HH
0
0
PH
14
5
HY
8
3
HF
1
2
AS
12
23
2’
5
1
SK
2
2
KK
1
0