• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. YDÜ Rahat Kazandı: 4-19
  2. U16 Kadınlar Start Aldı
  3. U16 Erkekler’de ilk hafta tamamlandı
  4. U16 Start Aldı.
  5. Hakem ve Antrenörler bilgi tazeledi

UKÜ vs ALAYKÖY

CIU

UKÜ

37
win
10
loss
SL-E Şubat 2, 2022 - 18:30
CIU

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Şubat 2, 2022 18:30 SL-E 2021 - 2022

Venue

CIU
CIU

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
UKÜ132437
DOĞU KENT6410

UKÜ

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Berkem DarbazSol Kanat5120320010001000
7Tuğberk YiğitcanSağ Kanat000000010002000
8Güneş TilkiOrta Oyun Kurucu100100011004000
9Fatih ArgunSağ Kanat12975650112002000
10Ali Arda PampuroğluOrta Oyun Kurucu11100100000001000
11Muhammad OdehSağ Oyun Kurucu1410711201030004110
14Emre UyanikturkSol Kanat6583420000000000
15Faik ÖzçoşkunPivot2150200000000000
38Umut Deniz ÇetinOrta Oyun Kurucu11100100030009010
47Özgür KayaSağ Kanat5360230000000000
98Seragelgin KassemSol Oyun Kurucu12650605100000000
1Mert GoksuKaleci000000000000000
83Murat Can PekKaleci000000000000000

DOĞU KENT

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Halil Karakayış-000000000000000
7Koray Dalbazer-2150010101000010
8Bahren Bera Kaya-000000000000000
9Hasan Amcaoğlu-100100000000010
10Devdaz Ulaş-100010002000000
11Yenel Mavili-6467230102000000
12Mücahid Ali-000000000000000
13Melih Düzener-000000000000000
16Ebüzer Ulaş-7114421002000100
25İbrahim Yüzügüler-3267110103100000
26Erdoğan Işık-11100100002000010
30Atilla Özfaris-17166011004010000
1Akın Sarıkaya-000000000000000
76Haldun Göksu-000000000000000
ŞUT
59
38
Gol
37
10
%
0
0
6M
38
15
K
12
8
9M
6
12
7M
2
3
HH
10
0
PH
3
16
HY
0
1
HF
0
1
AS
23
0
2’
1
1
SK
2
3
KK
0
0