• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. U18 Erkeklerde 2. Hafta
  2. Hentbol U18 ile start aldı
  3. Hentbol Salonu İçin Büyük Adım.
  4. Bahadır Ayhan Katar Hentbol Federasyon Başkanı ile Görüştü.
  5. Protokol İmzalandı

UKÜ. vs LEVENT.

36
win
26
loss
Temmuz 5, 2021 - 18:30
CIU

Ayrıntılar

Tarih Zaman
Temmuz 5, 2021 18:30

Venue

CIU
CIU

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
UKÜ191736
LEVENT111526

UKÜ

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
1Betul ÇamlıOrta Oyun Kurucu3267300001101000
3Gülem AtaySağ Kanat9444171000013000
5Sevilay SeçmenSağ Kanat8338162000000100
7Ajda MutluPivot000000000000000
8Neslihan TaşSağ Oyun Kurucu11100100001001000
16Rukiye YıldızSağ Oyun Kurucu000000000100000
17Petek KoçOrta Oyun Kurucu7686700001104000
18Derya DağdelenSağ Kanat9778630000100000
19Melisa ÖzerPivot000000001201110
38Aysel ŞimşekSol Kanat10660240400000000
55Nazlı VaranPivot6467600000000010
98Aleyna KaradoğanSol Oyun Kurucu6350006004000010
9Özlem BalabanbaşKaleci000000000000000
10İremsu KarakeçiKaleci000000000000000
75Lamija BorçakKaleci000000000000000

LEVENT

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
1Gizem VaranSağ Oyun Kurucu12325634011003001
5Eliz ÖzekinciOrta Oyun Kurucu100100000101100
6Sinem KılıçOrta Oyun Kurucu22100200000010000
9Pınar KarakayaSağ Oyun Kurucu5120310011001000
10Berivan KılıçOrta Oyun Kurucu6233500012201000
13Zeynep DemirSağ Kanat000000000000000
17Didem ŞahanPivot2150200000000000
23Nisan AtaySol Kanat171165740601002000
24Hayat AtaySol Kanat2150001010000010
29Sibel YaşarSol Kanat6233050010000000
71Mercan AtayPivot6350500102001110
77Sonuç KoçSol Oyun Kurucu100000100000000
12Seval EvreKaleci000000000000000
19Zeynep KarakayaKaleci000000000000000
ŞUT
59
60
Gol
36
26
%
0
0
6M
27
31
K
20
13
9M
9
5
7M
4
8
HH
0
5
PH
8
7
HY
6
3
HF
1
1
AS
10
9
2’
2
2
SK
3
2
KK
0
1

Officials

HAKEMMASA HAKEMİİSTATİSTİKGÖZLEMCİ
HALİM GÜDENOĞLU
ÜLVİYE BEŞE
PINAR ÜLGENER
SİBEL AKİ
AYŞE ŞAHİN
MEHMET EKİN
MURAT ÖZYAY