• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. U18 Erkeklerde 2. Hafta
  2. Hentbol U18 ile start aldı
  3. Hentbol Salonu İçin Büyük Adım.
  4. Bahadır Ayhan Katar Hentbol Federasyon Başkanı ile Görüştü.
  5. Protokol İmzalandı

UKÜ vs MGA-NKL

19
win
3
loss
U18-E Aralık 5, 2020 - 17:30
CIU

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Aralık 5, 2020 17:30 U18-E 2020-21

Venue

CIU
CIU

Sonuçlar

TakımGoals
UKÜ19
MGA-NKL3

UKÜ

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
4Ali Şevket KoçOrta Oyun Kurucu300102000000000
5Orhan YazgıSol Kanat11100010000000000
8Ahmet ArslanOrta Oyun Kurucu000000000000000
9Veysel Can ÇakırPivot000000000000000
10Erol MüsbahSol Oyun Kurucu11545163021100000
11Mert UsluSol Kanat3133003000000000
13Salih GezerOrta Oyun Kurucu300030000000000
14Koray TümsoyPivot000000010001000
26Hasan ŞanverdiPivot22100200010000000
27Beytullah DalOrta Oyun Kurucu6583510011000000
44İbrahim KayaSol Kanat11100100000000000
77Birol AyOrta Oyun Kurucu000000000000000
79Atilla Ahmet TığrakSağ Oyun Kurucu5360112100101010
1Abdurrahman KırarKaleci000000050003000

MGA-NKL

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Ege DedeSol Oyun Kurucu500104000000000
4İbrahim ErkanlıPivot100100000000000
5Özgür B. ÖzüşenSol Oyun Kurucu5120401001000100
6Serdar ErciyasSağ Oyun Kurucu100010000000000
7Mert UygurSol Kanat200200000000000
9Emre DemirSol Oyun Kurucu600402000000200
11Tugay GökağaçPivot100100000000000
15Mustafa BataOrta Oyun Kurucu4125004000000000
77Mehmet IşıkSağ Kanat1119361000100000
12Demir DağlıKaleci000000000000000
ŞUT
35
36
Gol
18
3
%
0
0
6M
11
16
K
12
7
9M
10
12
7M
1
0
HH
10
0
PH
2
1
HY
2
1
HF
0
0
AS
5
0
2’
0
3
SK
1
0
KK
0
0