• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. Hentbol Federasyonu’ndan, Mithat Tekçam’a ziyaret etti
  2. Hentbol Süper Ligi 1 Şubat’ta başlıyor
  3. Teşekkürler.
  4. U18 Liglerinde Şampiyonlar belirlendi.
  5. Kupa ve Madalyalar Şampiyonları Bekliyor..

UKÜ vs ÖAH

CIU

UKÜ

41
win
27
loss
CIU

ÖAH

Ocak 10, 2021 - 13:00
CIU

Ayrıntılar

Tarih Zaman Sezon
Ocak 10, 2021 13:00 2020-21

Venue

CIU
CIU

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
UKÜ212041
ÖAH161127

UKÜ

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Ahmet SanverdiOrta Oyun Kurucu13969533220000301
6Ibrahim KaradenizPivot000000000001000
7Umut Deniz ÇetinOrta Oyun Kurucu4125211000001000
9Fatih ArgunSağ Kanat200020001000000
10Berkman AyalilarSol Oyun Kurucu13754613102002000
11Muhammad OdehSağ Oyun Kurucu13862822011000110
14Emre UyanikturkSol Kanat22100100000000000
22Ergin AdaySağ Kanat9444161010000000
27Beytullah DalOrta Oyun Kurucu11100000100000000
27Fethi C.SertSol Oyun Kurucu000000000000000
61Bugra ParlayanPivot4250301000000311
69Arda KansuSol Kanat9778540000001000
1Mert GoksuKaleci000000000000000
38Tansu KofalıKaleci000000000000000
83Murat Can PekKaleci000000000000000

ÖAH

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Berkem DarbazSol Kanat151067530702000000
4Ahmet BenselOrta Oyun Kurucu153205010001010310
5Hasan Üney BenselPivot6233600000000000
9Cemil KanatSol Oyun Kurucu9222108002110000
10Ali Arda PampuroğluOrta Oyun Kurucu5240401000002000
31Kaan OytunOrta Oyun Kurucu12433804000011010
47Özgür KayaSağ Kanat10440280000002010
1Adil NufalKaleci000000000000000
ŞUT
70
72
Gol
41
27
%
0
0
6M
31
31
K
19
11
9M
11
23
7M
4
7
HH
4
0
PH
4
5
HY
0
1
HF
0
3
AS
5
5
2’
7
3
SK
2
3
KK
2
0

Officials

HAKEMMASA HAKEMİİSTATİSTİKGÖZLEMCİ
ERDAL ŞAMİL
ÜLVİYE BEŞE
PINAR KAPLAN
UTKU ALTINKALEM
MEHMET EKİN
SEVAL DOĞAN
MURAT ÖZYAY