• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. HENTBOLDA HAKEMLERE KOKARTLARI TAKDİM EDİLDİ.
  2. Derviş Mişon Kupasında Şampiyonlar.
  3. Teşekkürler….
  4. Derviş Mişon Kupası 22 Kasım Hakem Görevlendirme.
  5. Hentbolcular Derviş Mişon Anısıyla Başladı..
CIU

UKÜ

34
win
25
loss
CIU

ÖAH

Derviş Mişon Kupası Erkekler Kasım 21, 2020 - 15:45
CIU

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Kasım 21, 2020 15:45 Derviş Mişon Kupası Erkekler 2020-21

Venue

CIU
CIU

Sonuçlar

TakımGoals
UKÜ34
ÖAH25

UKÜ

# Oyuncu Konum +G -G +7M -7M 2’ SK KK HH HF HY PH
2Ahmet SanverdiOrta Oyun Kurucu79000000000
6Ibrahim KaradenizPivot11000000010
7Umut Deniz ÇetinOrta Oyun Kurucu23000001000
9Fatih ArgunSağ Kanat911000005010
10Berkman AyalilarSol Oyun Kurucu45001100020
11Muhammad OdehSağ Oyun Kurucu18000100001
14Emre UyanikturkSol Kanat12000000010
22Ergin AdaySağ Kanat12000000000
28Beytullah DalOrta Oyun Kurucu00000000000
61Bugra ParlayanPivot68001100000
17Mehmet KocamanSol Oyun Kurucu00001010000
69Arda KansuSol Kanat25001001000
1Mert GoksuKaleci00000000000
83Murat Can PekKaleci00000000000
38Tansu KofalıKaleci00000000000

ÖAH

# Oyuncu Konum +G -G +7M -7M 2’ SK KK HH HF HY PH
2BERKEM DARBAZSol Kanat105620003000
3M.AKİF EMİRSOYUSağ Oyun Kurucu13000000000
4Ahmet BenselOrta Oyun Kurucu26000000000
7CEMİL TOPALPivot38010000000
9CEMİL KANATSol Oyun Kurucu16000000000
10Ali Arda PampuroğluOrta Oyun Kurucu27000000000
14Batuhan YıldırımSol Kanat01000000000
17Doğuhan YıldırımSol Oyun Kurucu11000000000
31KAAN OYTUNOrta Oyun Kurucu25001000001
47Özgür KayaSağ Kanat28001101000
1ADİL NÜFALKaleci00000000000
+G
34
24
-G
54
50
+7M
0
6
-7M
0
3
2’
4
2
SK
3
1
KK
1
0
HH
7
4
HF
0
0
HY
5
0
PH
1
1

Officials

HAKEMMASA HAKEMİİSTATİSTİKGÖZLEMCİ
MURAT ÖZYAY
ÜLVİYE BEŞE
PINAR KAPLAN
UTKU ALTINKALEM
HALİM GÜDENOĞLUEDİZ ARIKAN