• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. Bahadır Ayhan Katar Hentbol Federasyon Başkanı ile Görüştü.
  2. Protokol İmzalandı
  3. Kadınlar Süper Ligi Gol ve Asist Kraliçesi
  4. Erkekler Süper Ligi Gol ve Asist Kralı
  5. Hentbol kadınlarda play-off zamanı

UKÜ vs OZANKÖY

63
win
25
loss
SL-K Mayıs 22, 2021 - 16:00
ASS

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Mayıs 22, 2021 16:00 SL-K 2020-21

Venue

ASS
Dr. Fazıl Küçük Bulvarı, Lefkoşa 99010

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
UKÜ333063
OZANKÖY52025

UKÜ

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
1Betul ÇamlıOrta Oyun Kurucu3267300001005000
3Gülem AtaySağ Kanat5360140000001000
5Sevilay SeçmenSağ Kanat22100020000002000
7Ajda MutluPivot1110911100020101000
8Neslihan TaşSağ Oyun Kurucu2150100101002000
16Rukiye YıldızSağ Oyun Kurucu1513871101152107000
17Petek KoçOrta Oyun Kurucu3267001021005000
18Derya DağdelenSağ Kanat8788170010002000
19Melisa ÖzerPivot4250310000004000
38Aysel ŞimşekSol Kanat15138711301100003000
55Nazlı VaranPivot4375300000000000
98Aleyna KaradoğanSol Oyun Kurucu55100104000004000
9Özlem BalabanbaşKaleci000000000000000
10İremsu KarakeçiKaleci000000000000000
75Lamija BorçakKaleci000000000000000

OZANKÖY

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
3Nehir ErekmekçiSol Oyun Kurucu000000001000000
4Mutia ÇınarSol Oyun Kurucu2517681823211000000
5Azra KaragölOrta Oyun Kurucu100010000000000
7Melisa ZengelPivot100100001001000
8Neriman Eylül YolcuSağ Oyun Kurucu6233402000000000
9Yetergül KaracaSağ Kanat300021001000000
10Ayşegül ErtürkOrta Oyun Kurucu6233510000001110
11Nazar SalınOrta Oyun Kurucu11218209001000000
13Arzuv JoreyevaPivot000000000000000
16Gülsevil SusuzPivot22100200001000000
1Süeda AkbaşKaleci000000000000000
6Enise SevdalıKaleci300210001001000
ŞUT
77
58
Gol
63
25
%
0
0
6M
46
34
K
17
7
9M
6
15
7M
3
2
HH
20
1
PH
5
7
HY
2
0
HF
0
0
AS
36
3
2’
0
1
SK
0
1
KK
0
0

Officials

HAKEMMASA HAKEMİİSTATİSTİKGÖZLEMCİ
ÇAĞAKAN KILIÇ
EMİNE BAYAR
FERİHA TUR
SİBEL AKİ
CİHAN ÖZKAN TALAŞ
MEHMET EKİN
GÜRDAL PAŞA