• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. YDÜ Rahat Kazandı: 4-19
  2. U16 Kadınlar Start Aldı
  3. U16 Erkekler’de ilk hafta tamamlandı
  4. U16 Start Aldı.
  5. Hakem ve Antrenörler bilgi tazeledi

UKÜ vs OZANKÖY

45
win
19
loss
SL-K Mart 12, 2022 - 16:00
CIU

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Mart 12, 2022 16:00 SL-K 2021 - 2022

Venue

CIU
CIU

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
UKÜ222345
OZANKÖY61319

UKÜ

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
1Betul ÇamlıOrta Oyun Kurucu65835000300010000
3Gülem AtaySağ Kanat4375130010001000
5Sevilay SeçmenSağ Kanat5480050000000000
7Petek KoçOrta Oyun Kurucu5360500002004000
10Deniz YıldızPivot6583501000009000
17Ajda MutluPivot000000000000000
21Sultan KolçakSağ Kanat11100010000100000
36Mariama D. SowSağ Oyun Kurucu88100710000001100
38Aysel ŞimşekSol Kanat000000000000000
55Nazlı VaranPivot6583600000000000
81Derya DağdelenSağ Kanat11764540200102000
98Aleyna KaradoğanSol Oyun Kurucu6467105014004000
77Lamija BorçakKaleci000000000000000
99Ülkü BerrakKaleci000000000000000

OZANKÖY

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Betül Azra KocakerSol Kanat2150110000000010
5Azra KaragölOrta Oyun Kurucu7343700001003000
7Sudenaz YükselSağ Kanat3133300001001010
8Gamze İpekOrta Oyun Kurucu138621011105100010
9Yetergül KaracaSağ Kanat4125400001000100
10İrina DergausOrta Oyun Kurucu3133111004000000
14Hayal HürdenizSağ Oyun Kurucu44100200200001000
1Tuğba KızıkKaleci000000000000000
12Büşra BilginKaleci000000000000000
ŞUT
58
36
Gol
45
19
%
0
0
6M
35
28
K
14
3
9M
6
2
7M
2
3
HH
5
0
PH
6
12
HY
2
1
HF
0
0
AS
31
5
2’
1
1
SK
0
3
KK
0
0