• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. U16 Erkeklerde 4.Hafta, Kadınlarda 3. Hafta
  2. Erkeklerde 3 Maç Oynandı.
  3. YDÜ Rahat Kazandı: 4-19
  4. U16 Kadınlar Start Aldı
  5. U16 Erkekler’de ilk hafta tamamlandı

UKÜ vs ŞAHLAN

43
win
31
loss
SL-K Şubat 4, 2022 - 19:45
ASS

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Şubat 4, 2022 19:45 SL-K 2021 - 2022

Venue

ASS
Dr. Fazıl Küçük Bulvarı, Lefkoşa 99010

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
UKÜ192443
ŞAHLAN161531

UKÜ

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
1Betul ÇamlıOrta Oyun Kurucu22100200000000000
3Gülem AtaySağ Kanat4125031010001000
5Sevilay SeçmenSağ Kanat33100120000000010
7Petek KoçOrta Oyun Kurucu97789000200011000
10Deniz YıldızPivot5120302000000000
17Ajda MutluPivot12121001200000001010
21Sultan KolçakSağ Kanat22100110000000000
36Mariama D. SowSağ Oyun Kurucu10770601310101000
38Aysel ŞimşekSol Kanat8788500330006110
55Nazlı VaranPivot000000000000000
81Derya DağdelenSağ Kanat3133120000000000
98Aleyna KaradoğanSol Oyun Kurucu400004010001000
77Lamija BorçakKaleci000000000000000
99Ülkü BerrakKaleci000000000000000

ŞAHLAN

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Mutia ÇınarSol Oyun Kurucu44100121000001000
3Hüsniye İpekSol Kanat000000000000000
4Eda Nur İçerSol Oyun Kurucu55100050000000100
5Melisa GökuşSağ Kanat7343061000000000
6Nazar SalınOrta Oyun Kurucu11100100000000000
7Melisa ZengelPivot000000000000100
8Ayşegül ErtürkOrta Oyun Kurucu200200000000000
9Enise SevdalıOrta Oyun Kurucu000000000100000
10Ülkü Ece ErtürkSol Kanat11655650000003000
11Birsen YaşlıOrta Oyun Kurucu4250400001101010
13Ezgi Bedriye MisSol Oyun Kurucu4375310000020010
16Zühal İklim ErbenPivot13754601601000110
1Süeda AkbaşKaleci000000000000000
23Narin AslanKaleci000000000000000
ŞUT
62
51
Gol
43
31
%
0
0
6M
40
23
K
8
19
9M
8
3
7M
6
6
HH
8
0
PH
0
2
HY
1
2
HF
0
2
AS
21
5
2’
1
3
SK
3
3
KK
0
0