• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. Federasyon Kupası Sahiplerini Buldu.
  2. Federasyon Kupasında Finalin Adı Değişmedi..UKÜ-GG.
  3. Kadınlarda UKÜ – DAÜ Federasyon Kupası Finali
  4. Kraliçe UKÜ, Kral DAÜ
  5. Benimle Evlenirmisin? Dedi Kağan Erdim.

UKÜ. vs ŞAHLAN

52
win
35
loss
Mayıs 9, 2022 - 18:30
CIU

Ayrıntılar

Tarih Zaman
Mayıs 9, 2022 18:30

Venue

CIU
CIU

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
UKÜ242852
ŞAHLAN112535

UKÜ

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
1Betul ÇamlıOrta Oyun Kurucu66100420002102100
3Gülem AtaySağ Kanat2150002002103000
5Sevilay SeçmenSağ Kanat4375310000000000
7Petek KoçOrta Oyun Kurucu7686500131206110
10Deniz YıldızPivot000000001102000
17Ajda MutluPivot1413931400001000100
21Sultan KolçakSağ Kanat5360050000120000
36Mariama D. SowSağ Oyun Kurucu44100220000102000
38Aysel ŞimşekSol Kanat6583210300101000
55Nazlı VaranPivot000000000000000
81Derya DağdelenSağ Kanat11982470001000200
98Aleyna KaradoğanSol Oyun Kurucu22100002000104000
77Lamija BorçakKaleci000000000000000
99Ülkü BerrakKaleci000000000000000

ŞAHLAN

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
3Hüsniye İpekSol Kanat11100010000000100
4Mutia ÇınarSol Oyun Kurucu11764820102000000
5Melisa GökuşSağ Kanat5120140002000000
6Nazar SalınOrta Oyun Kurucu100010000000000
7Melisa ZengelPivot4250400001100000
8Ayşegül ErtürkOrta Oyun Kurucu22100200001000000
9Enise SevdalıOrta Oyun Kurucu000000001103000
10Ülkü Ece ErtürkSol Kanat17953872001101100
11Birsen YaşlıOrta Oyun Kurucu100100000101000
13Ezgi Bedriye MisSol Oyun Kurucu4375400003103000
14Eda Nur İçerSol Oyun Kurucu10990231402001301
16Zühal İklim ErbenPivot2150002000010011
1Süeda AkbaşKaleci000000000000000
23Narin AslanKaleci000000000000000
ŞUT
61
58
Gol
52
35
%
0
0
6M
34
30
K
18
18
9M
4
5
7M
4
5
HH
3
0
PH
8
13
HY
9
5
HF
2
1
AS
20
9
2’
5
5
SK
1
1
KK
0
2