• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. Bahadır Ayhan Katar Hentbol Federasyon Başkanı ile Görüştü.
  2. Protokol İmzalandı
  3. Kadınlar Süper Ligi Gol ve Asist Kraliçesi
  4. Erkekler Süper Ligi Gol ve Asist Kralı
  5. Hentbol kadınlarda play-off zamanı

UKÜ vs ŞAHLAN

44
win
25
loss
SL-K Haziran 10, 2021 - 19:45
ASS

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Haziran 10, 2021 19:45 SL-K 2020-21

Venue

ASS
Dr. Fazıl Küçük Bulvarı, Lefkoşa 99010

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
UKÜ212344
ŞAHLAN91625

UKÜ

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
1Betul ÇamlıOrta Oyun Kurucu100100001004010
3Gülem AtaySağ Kanat3133030000000100
5Sevilay SeçmenSağ Kanat33100110010001010
8Neslihan TaşSağ Oyun Kurucu3267200011000000
17Petek KoçOrta Oyun Kurucu11100100000003010
18Derya DağdelenSağ Kanat33100030000001000
19Melisa ÖzerPivot3267300001006000
38Aysel ŞimşekSol Kanat36267275010140024000
55Nazlı VaranPivot22100200000000000
98Aleyna KaradoğanSol Oyun Kurucu7457007001001110
9Özlem BalabanbaşKaleci000000000000000
10İremsu KarakeçiKaleci000000000000000
75Lamija BorçakKaleci000000000000000

ŞAHLAN

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Sudenaz YükselSağ Kanat000000000000000
3Hüsniye İpekSol Kanat11100010000000000
5Melisa GökuşSağ Kanat000000000000210
6Gamze İpekSol Oyun Kurucu100010000000000
7Yaren DoğanSağ Oyun Kurucu7343302201001000
9Eda Nur İçerSol Kanat000000000000000
10Ülkü Ece ErtürkSağ Kanat10880070200101000
11Birsen YaşlıOrta Oyun Kurucu000000001000200
13Ezgi Bedriye MisSol Oyun Kurucu66100600000001000
14Esra BeyoğluPivot44100400000000000
15Yvette Zoum MandahSağ Kanat11100100000000200
16Zühal İklim ErbenPivot4250400002000200
12Sinem ŞengülKaleci000000000000000
23Eylül Su ArabulKaleci000000000000000
ŞUT
62
34
Gol
44
25
%
0
0
6M
17
18
K
12
9
9M
7
2
7M
10
4
HH
16
0
PH
4
4
HY
0
1
HF
2
0
AS
20
3
2’
2
8
SK
4
1
KK
0
0

Officials

HAKEMMASA HAKEMİİSTATİSTİKGÖZLEMCİ
EMİNE BAYAR
HASAN KUTAY
SELİN GÜL
UTKU ALTINKALEM
AYŞE ŞAHİN
MEHMET EKİN
MURAT ÖZYAY