• KTHF
  • KKTC HENTBOL FEDERASYONU
Live
  1. U18 Erkeklerde 2. Hafta
  2. Hentbol U18 ile start aldı
  3. Hentbol Salonu İçin Büyük Adım.
  4. Bahadır Ayhan Katar Hentbol Federasyon Başkanı ile Görüştü.
  5. Protokol İmzalandı

UKÜ vs ŞAHLAN

35
win
30
loss
Yarı Final Haziran 24, 2021 - 20:15
CIU

Ayrıntılar

Tarih Zaman Lig Sezon
Haziran 24, 2021 20:15 Yarı Final 2020-21

Venue

CIU
CIU

Sonuçlar

Takım1st Half2nd HalfGoals
UKÜ171835
ŞAHLAN102030

UKÜ

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
1Betul ÇamlıOrta Oyun Kurucu6350303011200000
3Gülem AtaySağ Kanat13754426120000000
5Sevilay SeçmenSağ Kanat5240130100000000
7Ajda MutluPivot000000000001000
8Neslihan TaşSağ Oyun Kurucu3133100101001000
18Derya DağdelenSağ Kanat9889250110000010
19Melisa ÖzerPivot6467102201005010
38Aysel ŞimşekSol Kanat7457320301000000
55Nazlı VaranPivot33100300000001000
98Aleyna KaradoğanSol Oyun Kurucu8338008002101010
9Özlem BalabanbaşKaleci000000000000000
10İremsu KarakeçiKaleci000000000000000
75Lamija BorçakKaleci000000000000000

ŞAHLAN

# Oyuncu Konum ŞUT Gol % 6M K 9M 7M HH PH HY HF AS 2’ SK KK
2Sudenaz YükselSağ Kanat000000000000000
3Hüsniye İpekSol Kanat3267030000000100
5Melisa GökuşSağ Kanat5240310101000010
6Gamze İpekSol Oyun Kurucu3267120000000200
7Yaren DoğanSağ Oyun Kurucu5480301100000000
10Ülkü Ece ErtürkSağ Kanat8450260001103010
11Birsen YaşlıOrta Oyun Kurucu3267300003003100
13Ezgi Bedriye MisSol Oyun Kurucu5360410002011000
14Esra BeyoğluPivot000000000000000
15Yvette Zoum MandahSağ Kanat12867713102210000
16Zühal İklim ErbenPivot33100000300000000
12Sinem ŞengülKaleci000000000000000
23Eylül Su ArabulKaleci000000000000000
ŞUT
60
47
Gol
35
30
%
0
0
6M
18
23
K
12
14
9M
19
4
7M
9
6
HH
4
0
PH
6
9
HY
3
3
HF
0
2
AS
9
7
2’
0
4
SK
3
2
KK
0
0

Officials

HAKEMMASA HAKEMİİSTATİSTİKGÖZLEMCİ
ÇAĞAKAN KILIÇ
MUSTAFA HATUN
PINAR KAPLAN
UTKU ALTINKALEM
AYŞE ŞAHİNEDİZ ARIKAN